Fotografia ślubna, film, dron - P. Stec w miejscowości Tarnobrzeg - Planujemy Wesele i Ślub z weselicho.net

Fotografia ślubna, film, dron - P. Stec - logo

Witam, jestem Paweł, profesjonalny fotograf ślubny i również filmowiec. Fotografia ślubna zajmuje największy obszar moich działań. Najważniejsze w fotografii ślubnej jest uchwycenie prawdziwych emocji, chwil, które są ułamkiem sekundy, ponieważ prawdziwe uczucia pojawiają się spontanicznie i staram się robić niepozowane ujęcia. Ale też zdjęcia pozowane grupowe są podstawą na każdym ślubie i weselu. Mogę się pochwalić, że jako jeden z nielicznych fotografów ślubnych oddaję minimum 6000 zdjęć!!!Zdjęcia

Fotografia z drona

Fotografia z drona

Fotograf Nisko

Fotograf Nisko

Fotograf ślubny stalowa wola

Fotograf ślubny stalowa wola

Fotograf sandomierz

Fotograf sandomierz


Filmy


Kontakt z Nami

Miasto: Tarnobrzeg
Adres siedziby: Skowierzyn 221 37-415 Zaleszany
Osoba kontaktowa: Paweł Stec

Opinie

by dodać opinię
wwwpawelsteceu - Paweł i jego zaprzyjaźnieni usługodawcy weselni tworzą niesamowity zespół, to najlepszy wybór jakiego możesz dokonać na swój ślub i wesele. Jest tak profesjonalny i pomocny od zawarcia umowy, planowania i również po ślubie pomógł nam wybrać odpowiednie fotoprodukty. Sprawił, że nasz wielki dzień był absolutną radością. Pracowaliśmy z Pawłem i nie mogłem sobie wyobrazić, że nasze zdjęcia okażą się tak piękne, jak one! Postarał się uchwycić każdy szczegół naszego dnia. Wydawało się, że prawie znika w tle, upewniając się, że zrobiliśmy każde zdjęcie, które chcieliśmy, były cudowne! Poleciłbym wszystkim Pawła i jego zespół. Nie ma innego fotografa/filmowca, który mógłby zrobić to, co On i pomóc uczynić Twój dzień tak magicznym.
2022-02-12 15:47:18
wwwpawelsteceu - Mieliśmy niesamowite doświadczenie fotograficzne z Pawłem. Zrozumiał dokładnie, czego szukamy i skończyło się na tak wielu świetnych ujęciach, które trudno było zawęzić to umownej liczby! Pomógł nam poczuć się komfortowo, a także udzielił cennych rad, z których skorzystaliśmy. Zdjęcia wypadły znakomicie i dostaliśmy ich kilka tysięcy oprócz tych wybranych po retuszu.. Absolutnie polecam.
2022-02-12 15:48:18

Wybrane miasta w których działamy: Tarnobrzeg