4 powody, dla których warto mieć barmana na swoim weselu! Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

4 powody, dla których warto mieć barmana na swoim weselu!

4 powody, dla których warto mieć barmana na swoim weselu!
Średnio 4.67 na 3 głosów

Dzień swojego ślubu niektórzy z nas wizualizują sobie już w dzieciństwie. Chcemy, aby był możliwie najpiękniejszy i pozostawił po sobie wspaniałe wspomnienia. Jedni tworzą wystawną uroczystość, inni ciepłą atmosferę, w której celebrują miłość z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. W każdej z możliwości drink bar sprawdzi się doskonale, a barman na wesele zapewni wspaniałą zabawę zarówno dla pary młodej, jak i gości. A może chciałbyś zobaczyć niesamowite show barmańskie lub rozpocząć swoje wesele od czegoś bardziej oryginalnego niż lampka szampana. Oto 4 powody dlaczego na swoje wesele warto zamówić weselny drink bar.

1. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie

Na początku musicie sobie zadać jedno ważne pytanie: czy chcecie żeby Wasze wesele było wyjątkowe i unikatowe? Jeżeli odpowiedź brzmi "tak" to już połowa sukcesu. Oczywiście każdy wie, że organizacja wesela to nie lada koszt oraz wyzwanie. Aby zaoszczędzić czas można skorzystać z pomocy wedding plannera, wtedy obserwujcie z boku jak organizacje się uroczystość Waszych marzeń. Podobnie jest z kwestią organizacji alkoholu. Decydując się na profesjonalną firmę barmańską możemy powierzyć im zadanie organizacji napojów wyskokowych dla naszych gości. Mowa tu nie tylko o weselnym drink barze, ale również usłudze 'welcome drink' czy nawet zaopatrzenia całego wesela w czysta wódkę i wino, które stawiamy na stole.

2. Niecodzienne smaki

Weselny drink bar jest świetna alternatywą dla alkoholu stojącego na stołach czy też na tzw. 'kawòwce'. Oczywiście nie możemy zrezygnować z wódki stawianej w stoły, aczkolwiek możemy nieco zredukować jej liczbę na poczet drink baru. W tym wypadku również stawianie kilku butelek innego sortu aby goście tworzyli sami proste mieszanki, mija się z celem.

Decydując się na profesjonalną obsługę barmańską mamy gwarancję, że nasi goście nie będą pili rzeczy narzuconych z góry ale tak naprawdę mają nieograniczony wachlarz możliwości.

Profesjonalny barman na wesele przygotowuje koktajle na bazie świeżych owoców, ziół, syropów i puree owocowych przez ci nasi goście dostają starannie dopracowane i smaczne koktajle, których nie powstydziłyby się lokale gastronomiczne. Koktajle przyrządzone są zarówno w formie alkoholowej jak i bez, co jest świetna alternatywą dla kierowców oraz najmłodszych uczestników przyjęcia.

3. Atrakcyjne pokazy

Weselny drink bar nie jest jedyną atrakcją jaką możemy zafundować sobie i naszym gościom. Coraz częściej spotkać możemy się również z pokazem barmańskim. Jest to show, podczas którego barman w widowiskowy sposób przygotowuje koktajle. Żongluje on butelkami i shakerami w rytm muzyki. Często używa on również ognia. Na koniec pokazu organizowane są konkursy dla publiczności, która razem z naszym barmanem próbuje 'pokonać grawitację'. Pokazy barmańskie, to aktualnie bardzo popularna forma urozmaicenia swojego wesela!

Jest to niezwykle widowiskowa atrakcją weselna, przy której bawią się dobrze zarówno dorośli jak i dzieci. Sprawia ona również, że ten dzień zapadnie w pamięć naszej i gości na długo.

4. Atmosfera, którą zapamiętasz na długo

Młodzi często zapominają, że dzień wesela to tak naprawdę ich najważniejszy dzień w życiu, który powinni celebrować w szczęściu, radości z dala od nerwów i problemów. Starają się oni za wszelką cenę uszczęśliwić swoich gości, zapominając o tym że to oni są najważniejsi na tej imprezie. Dlatego warto zadbać o własne samopoczucie powierzając pewne sprawy profesjonalistom. Tylko wtedy jesteśmy w stanie na 100% cieszyć się chwilą.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane