4 powody, dla których warto mieć barmana na swoim weselu! Wesele i Ślub z weselicho.net

4 powody, dla których warto mieć barmana na swoim weselu!

4 powody, dla których warto mieć barmana na swoim weselu!

Dzień swojego ślubu niektórzy z nas wizualizują sobie już w dzieciństwie. Chcemy, aby był możliwie najpiękniejszy i pozostawił po sobie wspaniałe wspomnienia. Jedni tworzą wystawną uroczystość, inni ciepłą atmosferę, w której celebrują miłość z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. W każdej z możliwości drink bar sprawdzi się doskonale, a barman na wesele zapewni wspaniałą zabawę zarówno dla pary młodej, jak i gości. A może chciałbyś zobaczyć niesamowite show barmańskie lub rozpocząć swoje wesele od czegoś bardziej oryginalnego niż lampka szampana. Oto 4 powody dlaczego na swoje wesele warto zamówić weselny drink bar.

1. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie

Na początku musicie sobie zadać jedno ważne pytanie: czy chcecie żeby Wasze wesele było wyjątkowe i unikatowe? Jeżeli odpowiedź brzmi "tak" to już połowa sukcesu. Oczywiście każdy wie, że organizacja wesela to nie lada koszt oraz wyzwanie. Aby zaoszczędzić czas można skorzystać z pomocy wedding plannera, wtedy obserwujcie z boku jak organizacje się uroczystość Waszych marzeń. Podobnie jest z kwestią organizacji alkoholu. Decydując się na profesjonalną firmę barmańską możemy powierzyć im zadanie organizacji napojów wyskokowych dla naszych gości. Mowa tu nie tylko o weselnym drink barze, ale również usłudze 'welcome drink' czy nawet zaopatrzenia całego wesela w czysta wódkę i wino, które stawiamy na stole.

2. Niecodzienne smaki

Weselny drink bar jest świetna alternatywą dla alkoholu stojącego na stołach czy też na tzw. 'kawòwce'. Oczywiście nie możemy zrezygnować z wódki stawianej w stoły, aczkolwiek możemy nieco zredukować jej liczbę na poczet drink baru. W tym wypadku również stawianie kilku butelek innego sortu aby goście tworzyli sami proste mieszanki, mija się z celem.

Decydując się na profesjonalną obsługę barmańską mamy gwarancję, że nasi goście nie będą pili rzeczy narzuconych z góry ale tak naprawdę mają nieograniczony wachlarz możliwości.

Profesjonalny barman na wesele przygotowuje koktajle na bazie świeżych owoców, ziół, syropów i puree owocowych przez ci nasi goście dostają starannie dopracowane i smaczne koktajle, których nie powstydziłyby się lokale gastronomiczne. Koktajle przyrządzone są zarówno w formie alkoholowej jak i bez, co jest świetna alternatywą dla kierowców oraz najmłodszych uczestników przyjęcia.

3. Atrakcyjne pokazy

Weselny drink bar nie jest jedyną atrakcją jaką możemy zafundować sobie i naszym gościom. Coraz częściej spotkać możemy się również z pokazem barmańskim. Jest to show, podczas którego barman w widowiskowy sposób przygotowuje koktajle. Żongluje on butelkami i shakerami w rytm muzyki. Często używa on również ognia. Na koniec pokazu organizowane są konkursy dla publiczności, która razem z naszym barmanem próbuje 'pokonać grawitację'. Pokazy barmańskie, to aktualnie bardzo popularna forma urozmaicenia swojego wesela!

Jest to niezwykle widowiskowa atrakcją weselna, przy której bawią się dobrze zarówno dorośli jak i dzieci. Sprawia ona również, że ten dzień zapadnie w pamięć naszej i gości na długo.

4. Atmosfera, którą zapamiętasz na długo

Młodzi często zapominają, że dzień wesela to tak naprawdę ich najważniejszy dzień w życiu, który powinni celebrować w szczęściu, radości z dala od nerwów i problemów. Starają się oni za wszelką cenę uszczęśliwić swoich gości, zapominając o tym że to oni są najważniejsi na tej imprezie. Dlatego warto zadbać o własne samopoczucie powierzając pewne sprawy profesjonalistom. Tylko wtedy jesteśmy w stanie na 100% cieszyć się chwilą.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.67 na 3 głosów

Czytaj również

Rozrywki na weselu - jak zaskoczyć gości?
Rozrywki na weselu - jak zaskoczyć gości?
Jak urozmaicić przyjęcie weselne? Sposoby na niezapomniane atrakcje
Jak urozmaicić przyjęcie weselne? Sposoby na niezapomniane atrakcje
Co, oprócz zdjęć, może zaoferować dobry fotograf ślubny?
Co, oprócz zdjęć, może zaoferować dobry fotograf ślubny?
Reklama: