Bielizna ślubna - niezbędny dodatek do sukni ślubnej Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Bielizna ślubna - niezbędny dodatek do sukni ślubnej

Bielizna ślubna - niezbędny dodatek do sukni ślubnej
Średnio 4.25 na 4 głosów

Ślub to wydarzenie, w trakcie którego wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Nie chcemy żadnych wpadek w ten dzień i nie ma się czemu dziwić. Ślub z reguły czeka nas tylko jeden w życiu. Bielizna panny młodej to niezmiernie istotna sprawa. Przede wszystkim musi być ona stylistycznie dopasowana do sukni ślubnej.

Z racji specyfiki mody ślubnej nie będzie tu wielkiego wyboru kolorystycznego, a więc pozostanie nam wybranie bielizny w odcieniach bieli, szarości czy też skorzystanie z koloru cielistego, który z kolei doskonale się zamaskuje pod suknią.

Na pozór prozaiczny problem jakim jest bielizna ślubna wcale tak błahy nie jest. Bielizna musi być również wygodna, bowiem pannę młodą czeka zapewne wieczór i zapewne cała noc szalonego tańca i zabawy. Dobrze dopasowana bielizna to więc podstawa, by panna młoda czuła się znakomicie w trakcie całej imprezy weselnej i rzecz jasna w trakcie wcześniej odbywającego się ślubu.

Na ten dzień wybrać warto więc solidną bieliznę uznanych marek, która na pewno będzie doskonała pod względem stylistyki jak i wygody.

Udostępnij:

Komentarze

~aaa - Fajne laski
2018-12-09 12:38:30

Czytaj również

Reklama: