Czego życzyć nowożeńcom Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Czego życzyć nowożeńcom

Czego życzyć nowożeńcom
Średnio 4.67 na 3 głosów

Dla niektórych gości weselnych moment składania życzeń to jeden z najpiękniejszych i najbardziej podniosłych momentów całej uroczystości ślubnej. Czego więc życzyć Młodej Parze, żeby nasze słowa utkwiły im w pamięci, no i żeby życzenia się spełniły..

Życzenia z okazji ślubu mogą przyprawić o lekki ból głowy, ale pozytywną kwestią jest fakt, że większość życzeń dla nowożeńców nie zostanie przez nich zapamiętanych! Może to zabrzmieć odrobinę brutalnie, ale zastanów się – czy Ty, w tych wielkich emocjach, byłabyś w stanie zapamiętać co dokładnie każdy z Twoich gości powiedział?

Czego warto życzyć?

Po pierwsze życzenia dla młodej pary muszą płynąć prosto z serca. Szczerość to podstawa, dlatego postaraj się, żeby Twoje słowa oddawały Twoje myśli. Można jednak wpaść w problem zastanawiania się czego powinno się w takich okolicznościach życzyć. Po pierwsze najlepiej odnieść się do sytuacji, w której wszyscy się znajdują, tzn. zaraz po ślubie nawiązać do tej uroczystości i życzyć przede wszystkim udanego małżeństwa.

Życzenia ślubne mogą też wybiegać lekko w przyszłość i odnosić się do przyszłego potomstwa młodej pary, kolejnych rocznic ślubu czy cierpliwości i satysfakcji ze wspólnego życia.

Żeby trochę urozmaicić można również skorzystać z gotowych tekstów życzeń czy wierszyków

A może pożartować?

Skoro wyszliśmy od tego, że z życzeń, oprócz bardzo pozytywnych odczuć, nie zostanie zapamiętane dokładnie każde słowo, to może warto w jakiś sposób się wyróżnić i postawić na śmieszne życzenia ślubne? Z pewnością każdy z nas ma w swojej rodzinie jakiegoś urodzonego żartownisia, który na pewno nie zawiedzie na tym polu. Warto więc pomyśleć nad pewną charakterystyczną kwestią związaną z nowożeńcami i w zabawny, ale oczywiście z drugiej strony wysmakowany sposób odnieść się do tego.

Dlatego jeżeli postawimy na naturalność, szczerość i odrobinę humoru to moment składania życzeń ślubnych będzie zarówno dla nas, jak i młodej pary, przyjemnością.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: