Czy musimy lubić rodzinę naszej drugiej połówki? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Czy musimy lubić rodzinę naszej drugiej połówki?

Czy musimy lubić rodzinę naszej drugiej połówki?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Zakochując się nie myślimy o tym, jaka jest rodzina naszego partnera. Oczywiście pytamy czy ma rodzeństwo, czy ma fajnych rodziców czy dziadków.

Dopiero, gdy podejmujemy decyzję o naszym wspólnym życiu – życiu we dwoje dociera do nas, że chyba nie jest tak do końca. Decydując się na ślub bierzemy go nie tylko z naszym partnerem, partnerką, ale i jego/jej rodziną. Czy tak faktycznie jest?

W większości przypadków tak. Niektórzy czerpią z tego przyjemność dla innych jest to niesamowite wyzwanie. Wiadomo, że model takiej rodziny może się bardzo różnic od naszej rodzinki. Jeśli jesteśmy jedynakami lub mamy dużą rodzinę z tradycjami to wszystko zaczyna mieć znaczenie. Czasem ma nawet duży wpływ na nasze relacje.

Ale czy musimy lubić rodzinę naszego partnera czy partnerki? Oczywiście pierwsze co się nasuwa na myśl, ze nie i nikt nas do tego nie może zmusić. Niestety w życiu bywa inaczej i nieraz trzeba zacisnąć usta i się przemóc tym bardziej, że wiemy że taj naszej ukochanej osobie tak zależy na dobrych stosunkach z rodzina i rodzeństwem. Takimi wydarzeniami są święta, urodziny, wesela, rocznice itp. Prawda jest prosta jesteście na siebie skazani! Oczywiście najlepiej jest jeśli się okaże, że wszyscy szybko nawiązują dobry kontakt i się po prostu lubią. A jeśli tak nie jest co wtedy?


Czy musimy lubić rodzinę naszej drugiej połówki? część 2 »
pokaż stronę: [1] [2]
Udostępnij:

Komentarze

~basia - milosc jest slepa koham rodzine ktora stworzylam bardzo ale meza rodzinyobecnie niecgce
2013-02-20 17:09:53

Czytaj również

Reklama: