Depilacja laserowa przed ślubem - dlaczego warto się na nią zdecydować? Wesele i Ślub z weselicho.net

 • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
 • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
 • Zespół na wesele - trudny wybór ?
 • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
 • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
 • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Depilacja laserowa przed ślubem - dlaczego warto się na nią zdecydować?

Depilacja laserowa przed ślubem - dlaczego warto się na nią zdecydować?
Średnio 4.67 na 3 głosów

Dzień ślubu jest dla każdej Kobiety bardzo ważny. Tego dnia chcemy wyglądać pięknie i czuć się dobrze. Natłok stresu bywa paraliżujący dlatego właściwa organizacja i wcześniejsze zatroszczenie się o własne potrzeby także te związane z wyglądem są istotne.

Co zatem może pomóc w przygotowaniach i zapewnić nieskazitelny wygląd w najważniejszym dniu w życiu? Warto pomyśleć o zabiegach estetycznych w profesjonalnych salonach kosmetycznych np. o depilacji laserowej.

Pewnie się zastanawiasz, w jaki sposób taki zabieg może Ci ułatwić przygotowania do ślubu? Przede wszystkim depilacja laserowa wykonana w serii zapewni Ci efekt gładkiej, skóry a tradycyjne metody depilacji przestaną Cię interesować. Tylko pomyśl, jaka to oszczędność czasu!

Dlaczego depilacja laserem jest naskuteczniejsza?

Każda z nas poświęca mnóstwo czasu i energii na to, żeby zadbać o skórę. Niestety po goleniu maszynką, wyrywaniu włosków woskiem często jest ona podrażniona i wygląda nieestetycznie. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby trwale pozbyć się niechcianych włosków i raz na zawsze zapomnieć o tradycyjnej depilacji warto wybrać właśnie laser.

Decydując się na usuwanie owłosienia przy użyciu lasera diodowego Light Sheer Duet wystarczy, że wybierzesz się na 6 - 7 zabiegów danej partii ciała w odstępach, co 8-12 tygodni, a Twoja skóra stanie się idealnie gładka i delikatna!

Zastanawiasz się dlaczego musisz umówić się na wizytę kilkukrotnie i to w odpowiednich odstępach czasu? Już wyjaśniamy! Laser do depilacji działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu czyli anagenie. Z każdą kolejną wizytą w salonie depilacji zaczniesz zauważać, że część włosków już w ogóle nie odrasta a reszta staje się słabsza i dużo delikatniejsza. W efekcie końcowym pozbędziesz się niemal 100% owłosienia.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Depilacja bez bólu czy to w ogóle możliwe? Często klientki zadają takie pytanie. Tak! Depilacja laserowa wykonywana laserem Light Sheer Duet w salonach Laser Delux nie boli. A odczucia związane z zabiegiem można porównać do punktowego ciepła. Dodatkowo w naszych salonach stosujemy specjalne cold packi, żeby zniwelować jakikolwiek dyskomfort nawet u osób bardzo wrażliwych.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do wykonywania zabiegu depilacji laserowej ?

Każdy zabieg kosmetyczny niesie ze sobą pewne przeciwwskazania. Warto się z nimi zapoznać przed umówieniem na wizytę w salonie. W przypadku depilacji laserowej jest to:

 • aktywna opalenizna
 • zażywanie leków oraz ziół światłouczulających
 • depilacja woskiem lub pęsetą minimum 4 tygodnie przed zabiegiem
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska
 • choroba nowotworowa
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • stosowanie samoopalaczy przynajmniej miesiąc przed planowanym zabiegiem.

Spokojnie. W profesjonalnych salonach kosmetycznych standardem przed wykonaniem zabiegu jest umówienia klienta na bezpłatną konsultację z kosmetologiem, podczas której wykluczane są ewentualne przeciwwskazania. Dodatkowo specjalista wykonuje próbę laserową aby dopasować parametry urządzenia do skóry i włosków.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane