Drobiazg, który cieszy Wesele i Ślub z weselicho.net

Drobiazg, który cieszy

Drobiazg, który cieszy

Czasami w związku z różnymi ważnymi okazjami, takimi jak: ślub, urodziny kogoś bliskiego, czy też Dzień Matki, szukamy nietypowych upominków oraz prezentów, które uświetnią ów jeden jedyny dzień. Sklepy sieciowe jak i stacjonarne pełne są powtarzalnych rozwiązań, ale wystarczy nieco zagłębić się w temat, aby okazało się, że niebanalne rozwiązania są na wyciągnięcie ręki.

  1. Cudowne drobiazgi ze zwykłej sklejki
  2. Ślub o charakterze ekologicznym
  3. Gadżety mają swoje przesłanie

Cudowne drobiazgi ze zwykłej sklejki

Jednym z miejsc, które warto odwiedzić w sieci, by znaleźć tam unikatowe a także ekologiczne upominki, jest strona https://magicalworkshop.pl/. W swojej stałej ofercie proponują oni spersonalizowane produkty ze sklejki drewnianej, które bez trudu pomieszczą powinszowania, czy też zdjęcia w nietypowej drewnianej oprawie wraz z życzeniami. Gadżety takie mogą być wspaniałym dodatkiem do wielkiego prezentu z okazji dnia ślubu, czy też bukietu kwiatów. Takie rozwiązania na pewno przypadną do gustu tym z nas, którzy mają dosyć wszechobecnego plastiku w krzykliwych kolorach.

Ślub o charakterze ekologicznym

W przypadku urządzania hucznego wesela możemy tutaj zamówić więc dekoracje ślubne ze sklejki drewnianej, które mogą podkreślić rustykalny charakter naszej imprezy. Nabędziemy więc toppery, czyli dekoracje, które możemy umieścić w tortach, czy też w bukietach kwiatów, umieszczonych na stołach, itp. Możemy także zaopatrzyć się w specjalne napisy wycięte w drewnie, określające miejsca dla świadków oraz innych gości. Do nabycia są także specjalne spersonalizowane zawieszki na alkohol oraz inne gadżety. Są one wycinane laserowo według konkretnego projektu, w sklejce o o grubości trzech lub sześciu milimetrów.

Gadżety mają swoje przesłanie

Niewielkie gadżety reklamowe ze sklejki drewnianej mogą też być niebanalną promocją naszej firmy, zajmującej się np. produkcją mebli, czy też handlem drzewem. Są to najbardziej oczywiste z możliwych rozwiązań, ale także inne przedsiębiorstwa mogą zamówić tu, np. breloczki do kluczy, czy interesująco sformułowane podziękowania grawerowane. Można je potem dołączyć np. do butelki dobrego alkoholu, czy też ekskluzywnego zegarka. Darmowy projekt takiego gadżetu będzie na pewno dodatkową zachętą do skorzystania z usług Magical Workshop. Dzięki nim każda nasza uroczystość nabierze dodatkowych rumieńców, a jak dobrze wiemy, szczegóły mają znaczenie i wpływają na postrzeganie całości. Warto kojarzyć się innym z ekologicznym podejściem do życia oraz biznesu.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Trzy najmodniejsze trendy w papeterii ślubnej – wybierz swój ulubiony
Trzy najmodniejsze trendy w papeterii ślubnej – wybierz swój ulubiony
Najpiękniejsze miejsca na sesję ślubną w Polsce i nie tylko
Najpiękniejsze miejsca na sesję ślubną w Polsce i nie tylko
Prezent na ślub od świadkowej – kilka pomysłów na kreatywny i praktyczny prezent ślubny
Prezent na ślub od świadkowej – kilka pomysłów na kreatywny i praktyczny prezent ślubny
Reklama: