Dywan ślubny jak w bajce Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Dywan ślubny jak w bajce

Dywan ślubny jak w bajce
Średnio 4.75 na 4 głosów

Przypatrzcie się jednej z wielu hollywoodzkich produkcji lub przypomnijcie sobie jedną z tych popularnych bajek o miłości ze szczęśliwym zakończeniem. Przywołajcie z pamięci scenę, kiedy dziewczyna znajduje swojego ukochanego. Ten wyznaje jej dozgonną miłość, prosi o rękę, zostaje przyjęty i oczywiście postanawiają wziąć Ślub. Kilka ujęć później jest dzień uroczystej ceremonii Zaślubin i następującego po nim hucznego Wesela.

Zatrzymajcie się na scenie, kiedy Panna Młoda stoi w drzwiach kościoła. Spójrzcie na jej twarz. Posyła gościom promienny uśmiech. Ściska mocno dłoń swego ojca. W tej chwili zaczyna rozbrzmiewać Marsz Wilhelma Richarda Wagnera. Panna Młoda z tym jedynym w swoim rodzaju błyskiem w oku krok za krokiem przybliża się ku swemu przeznaczeniu. Jej ukochany nie może spuścić z niej wzroku, posyła wybrance ciepły i czuły uśmiech. Wszyscy zebrani w świątyni zwracają ku niej swoje spojrzenia. W tej białej sukni wygląda przepięknie i niezwykle uroczo. Ta chwila należy do niej i tylko do niej. Stąpając w pięknej kreacji po białym, delikatnym dywanie czuje się niczym najprawdziwsza księżniczka. To wyjątkowa chwila z wielu powodów, ale gdy Pan Młody chwyta swą dłonią jej dłoń, jest pewna tego, dlaczego się tu znalazła.

Pragniesz, aby Dzień Twojego Ślubu był idealny?

Chcesz zadbać o każdy, najdrobniejszy detal ceremonii Zaślubin?

Marzy Ci się coś, co sprawi, że przemierzając drogę do ołtarza będziesz czuła się niczym najprawdziwsza księżniczka?

Firma Floraj Justyny Muszyńskiej (zobacz: http://www.floraj-raciborz.pl) przygotowując perfekcyjne i jedyne w swoim rodzaju oprawy Ślubów podpowiada, w jaki sposób możemy wprowadzić podniosły i uroczysty charakter do wnętrza świątyni, a z drugiej strony sprawić, że zebrani goście dosłownie poczują się niczym bohaterowie jakiejś romantycznej opowieści.

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób można to zrobić?

Dywan szyty na miarę Twoich marzeń

Każdy, także Wy, choć raz w życiu może poczuć jak się w bajce. W końcu to Wasz Dzień i macie prawo sprawić, aby magia zawisła w powietrzu. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia, wszystko inne leży w zasięgu Waszych możliwości.

Jedynie perfekcyjnie przygotowane tło dla Zaślubin może oddać, to wszystko, czego pragniecie. W tym celu trzeba zadbać o dziesiątki, jak nie setki, różnych spraw. Już na etapie planowania ceremonii warto zastanowić się nad motywem przewodnim Ślubu. To pod niego dobierzecie najróżniejsze dekoracje oraz kompozycje kwiatowe.

  • Klasyka jest ponadczasowa,
  • umiar jest synonimem gustu i klasy,
  • a podchwycenie drobnych elementów będących na czasie sprawia, że uroczystość nabiera świeżości.

Klasyczny biały ślubny dywan jest najbardziej popularny wśród wielu Młodych Par. Uwaga! Nie jest wykonany z fliseliny, ale z grubej porządnej tkaniny, co sprawia, że stąpając po nim każda Panna Młoda poczuje się niczym księżniczka – podpowiadają specjaliści z Firmy Floraj.

Nie ma też możliwości zahaczenia o dywan obcasem, a to za sprawą tego, że stabilnie trzyma się podłoża. Dzięki temu Panna Młoda nie musi stresować się tym, że tak ważną chwilę wejścia do kościoła i przejścia przez całą długość świątyni do ołtarza przyćmi koszmarne zahaczenie o coś obcasem i wylądowaniu na posadzce.

Chcesz, aby taki biały, ekskluzywny dywan był częścią Twojego Dnia Ślubu?

Marzenia są po to, aby je spełniać.

Niezależnie od tego czy postanowiliście, aby Wasza ceremonia Zaślubin odbywała się w kościele, czy na otwartym powietrzu – biały ślubny dywan nada tej chwili odpowiedniego tonu. Wprowadzi podniosłą i uroczystą atmosferę przepełnioną niesamowitością.

Stwórz bajkową oprawę dla Twojego Dnia Ślubu – pozwól sobie i Twojemu ukochanemu poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. W końcu, to Wasz Dzień!

Ekskluzywny dywan, do wypożyczenia w firmie Floraj Justyny Muszyńskiej.

Zdjęcie przedstawia: Ekskluzywny dywan, do wypożyczenia w firmie Floraj Justyny Muszyńskiej.


Udostępnij:

Komentarze

~Kaśka - Biały dywan stwarza wrażenie zimna. Jak dla mnie lepszy jest kolor czerwony ale to już kwestia gustu
2018-12-09 10:31:25

Czytaj również

Reklama: