Ekskluzywne zaproszenia ślubne od 8 zł Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Ekskluzywne zaproszenia ślubne od 8 zł

Ekskluzywne zaproszenia ślubne od 8 zł
Średnio 3.20 na 5 głosów

Choć w większości przypadków nasi klienci szukają zaproszeń, które poza wyjątkowym wyglądem będą zachęcały też do kupna i niską ceną, bywają pary dla których ważne jest przede wszystkim, by ich zaproszenia były typowo artystycznymi, z kategorii tzw. zaproszeń luksusowych. Oto najciekawsze naszym zdaniem propozycje zaproszeń ślubnych powyżej 8 zł, które warto wręczyć Waszym wyjątkowym gościom.

Zaproszenie w wielkim stylu

Pierwsze na naszej liście znalazło się zaproszenie ze zdjęciem młodej pary w stylu glamour. Jego delikatny wygląd, oryginalne ozdoby oraz wyraziste kolory sprawiają, że jest to ten rodzaj papeterii ślubnej, który zapada w pamięć. Z pewnością takie zaproszenie nie pozostanie niezauważonym przez Waszych gości. Warto podarować je swoim najbliższym, by mieli oni fantastyczną pamiątkę z waszego ślubu oraz poczuli przedsmak przygotowań weselnych. To piękne zaproszenie dedykowane jest niewielkiej grupie osób, które poszukują zaproszenia pasującego do ich ślubnego motywu, gdzie głównym kolorem będzie ognista czerwień, lub też na wesela na których króluje motyw glamour.

Ekskluzywne zaproszenia dla romantyków

W zestawieniu naszych ekskluzywnych zaproszeń znalazło się także miejsce dla zaproszeń, które zadowolą osoby poszukujące połączenia eleganckiej prostoty z romantyzmem. To zaproszenie to kwintesencja tych właśnie cech. Kilka warstw składających się na to zaproszenie, plus szeroka taśma ozdobna wraz z aplikacją białej perły sprawiają, że jest to wyjątkowe zaproszenie, o niebanalnym wyglądzie. Jego znakomita jakość i kolorystyczne dopasowanie sprawiają, że jest ono jednym z najchętniej kupowanych przez naszych klientów zaproszeń. Olbrzymim atutem jest też dodanie do zaproszenia dwóch czystych wkładek, na których mogą Państwo zamieścić dowolny tekst zaproszenia, zindywidualizowany dla każdego gościa.

Na bogato


Na nasze kolejne zaproszenie składają się 4 elementy. Wykonane na papierze fotograficznym, z ozdobnym sercem z cyrkoniami oraz ładnymi dekoracjami będzie idealnie komponować się z weselami w stylu klasycznym, a także vintage. Jego nieodparty urok sprawia, że podobnie jak w przypadku poprzedniego zaproszenia, chętnie wybierane jest przez romantyczne pary, które pragną otoczyć się luksusowymi przedmiotami.

Nudzie mówimy stanowcze nie!


O ile w przypadku poprzednich zaproszeń dominującym elementem była klasyka, o tyle w przypadku tej propozycji zaproszenia weselnego mamy do czynienia z kartką o wesołym i bardzo luźnym wyglądzie. Kapitalnie pasować będzie do par i ich gości, którzy nade wszystko cenią sobie rozrywkę i świetny humor. Jest to zaproszenie, którego widok wprawi zapraszanych w dobry nastrój, dając im wyraźny znak, że na weselu będzie się działo!

Artystyczny szyk


Ostatnie na naszej liście zaproszeń ekskluzywnych znajduje się to piękne, artystyczne dzieło. Modernistyczny design plus elegancja to połączenie, które sprawdzi się w przypadku małżeństw o artystycznej duszy. Misterne wykonanie, precyzja i mnóstwo detali czynią ten projekt wyjątkowym. To zaproszenie z najwyższej półki, które warto wręczyć osobom, które uważacie za wyjątkowe!

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: