Fryzury Ślubne na 2014 rok Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Fryzury Ślubne na 2014 rok

Fryzury Ślubne na 2014 rok
Średnio 4.60 na 5 głosów

Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać wyjątkowo ślicznie by wprawić w zachwyt swojego wybranka, jak i wszystkich gości.

Codzienne fryzury zamieniamy na modne upięcia, fale, loki, sploty w nietypowe warkocze. Dokładamy oprócz tradycyjnych welonów przeróżne dodatki, pióra, toczki, kwiaty żywe i sztuczne.

Jednak w dobie tak szerokiej gamy produktów do dekoracji włosów jak i bardzo duży wybór fryzur ślubnych. Warto więc poświęcić nieco uwagi najświeższym trendom. Godnymi uwagi są propozycje, które w niebanalny sposób traktują tradycyjne koki czy też romantyczne upięcia z zaczesaniem włosów na bok.

Obserwując trendy panujące na tegorocznych wybiegach Panna Młoda powinna szukać akcesoriów z piórkami i innymi ciekawymi dodatkami.

Panie o krótkich włosach, które w tym dniu chciałyby mieć koka lub fale mogą skorzystać z dopinek pasm włosów, które można w dowolny sposób formować.

Panie Młode o długich włosach mają łatwiejszy wybór, jednak w 2014 roku odchodzą od bujnych loków na rzecz głównie prostych, lśniących włosów oraz upięć nawiązujących do stylu vintage.

Zobacz także: Fryzury ślubne - Trendy na 2016 rok

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: