V Gala Ślubna w Klimontowie Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

V Gala Ślubna w Klimontowie

V Gala Ślubna w Klimontowie
Średnio 4.50 na 2 głosów

Gala Ślubna w Gościńcu stała się tradycją. Już 20 stycznia 2019r w godz. 11-17 wystawcy zaprezentują najnowsze trendy ślubne i swoją pasję do branży ślubnej.

Podczas Gali nie będziecie się nudzić urządzicie ślub od A do Z a wystawcy pracujący z pasja i profesjonalizmem pomogą Wam pozbyć się wszelkich obiekcji i urządzić Wam wspaniały ślub który na długo zapadnie w pamięć Waszych Gości oraz Waszą Drodzy Nowożeńcy. Na Gali znajdą też coś dla siebie Goście weselni oraz dzieci, zapraszamy do wspólnej zabawy , degustacji potraw, mięs i wędlin, ciast i tortów, fontanny czekoladowej, drinków. Ofertę swą przedstawi ponad 30 wystawców.

W programie pokaz Sukien Ślubnych , degustacja potraw i bufetów słodkich, pokaz fryzur i makijaży ślubnych. Każdy z Gości weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród , voucherów, rabatów.

Organizatorzy jak co roku zapraszają osoby które planują ślub, narzeczonych którzy jeszcze nie maja daty ślubu, pary w wolnych związkach, Singli, gości weselnych każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Więcej na https://www.facebook.com/galaklimontow/

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: