Grawerowane skrzynki na wino - piękny prezent dla Pary Młodej! Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Grawerowane skrzynki na wino - piękny prezent dla Pary Młodej!

Grawerowane skrzynki na wino - piękny prezent dla Pary Młodej!
Średnio 4.67 na 3 głosów

Zostałeś zaproszony na ślub i nie wiesz, co podarować Młodym? Podsuwamy pomysł: skrzynka na wino przyda się w każdym domu. Jeżeli do tego będzie grawerowana, to będzie spersonalizowanym prezentem z najwyższej półki!

Czy skrzynka na wino to odpowiedni prezent na ślub?

Zastanawiasz się, czy kupowanie skrzynki na wino na prezent ślubny to na pewno właściwe rozwiązanie? Jeżeli wybierasz się na sam ślub bez wesela - jak najbardziej. Jeżeli szukasz alternatywy dla szybko więdnących kwiatów - oczywiście, że tak. Właściwie wino jest zawsze świetnym pomysłem na prezent na ślub, a jedynym wyjątkiem są pary, które rzeczywiście stronią od alkoholu.

Jeżeli jednak to nie dotyczy Młodych, na których zaślubiny się wybierasz, to koniecznie rozważ tę opcję! Dobre wino nie tylko smakuje, ale też wprowadza w romantyczny nastrój, pomaga się zrelaksować i poprawić humor po ciężkim dniu...Sama skrzynka natomiast jest estetycznym prezentem sama w sobie - no przecież nie wypada podać ot tak butelki z wielką kokardą czy w rwącej się papierowej torbie!

Idealnym rozwiązaniem, a równocześnie dodatkiem do tego typu podarku, jest więc skrzynka na wino. Jest o wiele trwalsza od papierowych torebek na alkohol, poza tym jest o wiele bardziej elegancka. Oczywiście do skrzynki można wsadzić nie tylko wino (zwłaszcza gdy Państwo Młodzi za nim nie przepadają, a wolą np. whisky)! Sama skrzynka pozostanie z Młodymi jako pamiątka, nawet gdy jej zawartość się już dawno skończy.

Musisz jednak wybrać odpowiednią skrzynkę na wino - nie każda będzie dobrym prezentem.

Jak wybrać najlepszą skrzynkę na wino?

Kiedy chcesz coś podarować z okazji ślubu, to nie może być byle co - to musi być coś pięknego i takiego, co Młodym przypadnie do gustu. Zamiast kupować pierwsze lepsze wino, długo wybierasz te o najciekawszym bukiecie. Lub wręcz przeciwnie, bierzesz od razu konkretną butelkę trunku, o którym wiesz, że Para Młoda go lubi.

Skrzynka na wino powinna pasować do zawartości i być równie idealna: wykonana z najlepszej jakości drewna, trwała, porządnie zabezpieczająca butelkę przed rozbiciem. Szkatułka nie powinna być zbyt ciężka i toporna, a mimo to solidna i twarda.

Dając coś w prezencie, warto też zaznaczyć osobisty charakter podarunku. Jak to zrobić w przypadku skrzynki na wino? Oczywiście dopasować ją do Pary Młodej poprzez... jej personalizację! Własna dedykacja czy wygrawerowane imiona Państwa Młodych pozwolą Ci nie tylko wyróżnić się z tłumu gości, ale też podarować coś naprawdę niepowtarzalnego.

Zastanów się, jaki styl grawerowania najbardziej spodoba się Parze Młodej. Prosty, wręcz minimalistyczny, z delikatnym zdobieniem, imionami i datą ślubu? Zabawny, żartobliwy - dokładnie jak Pan Młody? A może wciąż powtarzający przez lata (oczywiście w Twoim imieniu!) najlepsze życzenia szczęścia na nowej drodze życia? Niezależnie od tego, co wybierzesz, pamiętaj: dobrze wybrana skrzynka na wino będzie nie mniej ważna od jej zawartości!

Prezentując Parze Młodej spersonalizowaną skrzynkę masz pewność, że dajesz to, co najlepsze. Najróżniejsze modele skrzynek na wino (oraz inne fantastyczne prezenty ślubne i na inne okazje) znajdziesz na www.imperiumgadzetow.pl.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: