Idealne obrączki ślubne Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Idealne obrączki ślubne

Idealne obrączki ślubne
Średnio 4.50 na 2 głosów

Jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka jest dzień ślubu – moment, w którym zwycięża miłość, a dwoje zakochanych staje się jednością wobec wieczności i zgromadzonych tłumnie gości. Wyjątkowym symbolem tego dnia jest biżuteria w postaci ślubnych obrączek, które wymieniają między sobą mąż i żona jako świadectwo swojej wzajemnej „miłości i wierności”.

Poważna decyzja

Wybór idealnych obrączek to bardzo poważna decyzja – ta biżuteria będzie towarzyszyć Młodej Parze przez całe życie, stając się nieodłącznym elementem codzienności. Właśnie dlatego tak ważny jest przemyślany wybór symbolicznych krążków. Warto postarać się o to, by obrączki były spójne z gustem przyszłych właścicieli. Dobrze zdecydować się na jeden z klasycznych modeli, który mimo upływu lat pozostanie atrakcyjny wizualnie i będzie się pięknie komponował z każdą stylizacją, którą wybierze żona czy mąż – zarówno na co dzień, jak i od święta.

Niezmiennie piękna klasyka

Na liście najpopularniejszych obrączek od wielu lat znajdują się proste, szerokie krążki bez dodatkowych ozdób – eleganckie, szlachetne, ponadczasowe. To klasyka gatunku, która zawsze znajdzie swoich amatorów! Tak naprawdę jedynie szerokość pierścionka ulega delikatnym modyfikacjom w zależności od preferencji przyszłych właścicieli i rozmiarów palców. Młoda Para może zdecydować się na ponadczasowe złoto i srebro, a także na modne w ostatnich latach białe złoto albo obrączki platynowe bądź tytanowe.

Delikatny akcent

Miłośnicy świecidełek mogą zdecydować się na subtelne zdobienia – obrączki mogą być w całości lub jedynie we fragmentach wysadzane cyrkoniami czy kamieniami ozdobnymi, co dodaje biżuterii nieco pikanterii i wyróżnia ją na tle klasycznych obrączek. Ciekawą opcją jest też wykonanie graweru, co nadaje obrączkom absolutnie osobisty wymiar i personalne znaczenie – na wewnętrznej stronie pierścionka można wygrawerować imię ukochanej czy ukochanego, datę ślubu, krótki cytat o miłości albo proste wyznanie uczuć. Taka spersonalizowana obrączka będzie miała dla małżonków ogromne znaczenie emocjonalne i codziennie będzie przypominać im o pięknym uczuciu, które połączyło ich przed laty…

Idealne obrączki już dziś możesz kupić przez internet

Gdzie kupić idealne obrączki – złote, srebrne, szerokie, wąskie, z kamieniami lub bez, z dłuższą lub krótszą grawerką? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z dobrodziejstwa internetu. Na rynku nie brakuje sklepów internetowych z biżuterią (np. allezloto.pl), które oferują szeroki wybór obrączek ślubnych w wielu rozmiarach i modelach. To wygodny sposób, aby przejrzeć cały asortyment i wybrać swoje idealne obrączki ślubne dopasowane do potrzeb i oczekiwań przyszłych małżonków. Ponadto ceny mogą być w tym przypadku znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych, a zakupy okażą się szybkie, przyjemne i bezstresowe.

fot.allezloto.pl

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: