Jaki prezent na ślub zamiast kwiatów podarować? Wesele i Ślub z weselicho.net

Jaki prezent na ślub zamiast kwiatów podarować?

Jaki prezent na ślub zamiast kwiatów podarować?

Co zamiast kwiatów na ślub znajomych? Oto najlepsze propozycje

Coraz więcej osób prosi o to, żeby nie przynosić na ślub kwiatów, bo perspektywa otrzymania kilkudziesięciu czy nawet kilkuset bukietów, które zwiędną już po kilku dniach nie wydaje im się kusząca – dlatego warto rozważyć lepsze rozwiązanie, czyli oryginalny prezent na ślub zamiast kwiatów.

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, bo co by nie mówić o bukietach, to zdecydowanie jest to rozwiązanie bardzo wygodne. Wystarczy wejść do kwiaciarni, powiedzieć, o co chodzi i po kilku minutach gotowe. W przypadku innych prezentów może być nieco trudniej – zwłaszcza wówczas gdy chciałoby się, aby były one pod pewnymi względami wyjątkowe. Nie ma tego złego, tym bardziej że istnieją doskonałe rozwiązania. To personalizowane upominki, które idealnie nadają się na tego właśnie rodzaju okazje.

Personalizowany prezent ślubny, a nie kwiaty

Prezenty spersonalizowane są wyjątkowe – potrzeba jedynie odrobiny kreatywności, aby stworzyć coś takiego, czego nie ma nikt inny. I o to właśnie chodzi, by uczcić wyjątkowy dzień w wyjątkowy sposób.

Przykładem personalizowanego upominku, który doskonale sprawdzi się właśnie przy ślubnej okazji, są kieliszki do wina dla par JEDNA MIŁOŚĆ. To zestaw dwóch naczyń, które zdecydowanie wyróżniają się ponadprzeciętnym rozmiarem. Na tym jednak nie koniec, ponieważ każdy z tych kieliszków można ozdobić samodzielnie wybranym grawerem – z imieniem każdego z małżonków oraz okolicznościową dedykacją.

Komplet kieliszków z pewnością jest prezentem praktycznym i nie inaczej rzecz przedstawia się w przypadku ręczników PREZENT NA ROCZNICĘ ŚLUBU. Jak wszystkim doskonale wiadomo, ręczników nigdy za wiele i zawsze znajdzie się w domu miejsce na choćby jeszcze jeden komplet, a już w szczególności ten spersonalizowany inicjałami małżonków oraz datą uroczystości. Prezentuje się pięknie i elegancko – z powodzeniem można więc postawić na taki właśnie oryginalny prezent na ślub zamiast kwiatów.

To oczywiście dopiero początek możliwości. Wśród personalizowanych prezentów znaleźć można jeszcze wiele innych doskonałych propozycji, m.in. kubki, koszulki, leżaki… Dla każdego znajdzie się coś idealnie dopasowanego.


Co jeszcze – zamiast kwiatów i „nieśmiertelnej” gotówki – sprawdzi się na ślubie?

1. Wino (np. w spersonalizowanej butelce)

2. Zdrapki i kupony na loterię

3. Słodycze – bombonierki

4. Książki

5. Gry planszowe

6. Dekoracje do domu

7. Kartki okolicznościowe z życzeniami

8. Album fotograficzny

9. Karnet (np. do kina czy teatru)

10. Zestaw kosmetyków


Bez kwiatów na ślub? Tak, to możliwe

Jak pokazują powyższe przykłady, wcale nie trzeba ulegać tradycji i wydawać majątku na bukiety – kwiaty, zwłaszcza układane w profesjonalnej pracowni, okazują się wcale nie takie tanie, a do ich przybrania często zużywa się mnóstwo tworzyw sztucznych, co także nie każdemu odpowiada. Na szczęście są sposoby, by tego uniknąć. To sposoby także na to, aby podarować młodej parze rzecz, która pozostanie z nimi na dłużej – w roli ślubnej pamiątki.

Kwiaty cięte, choćby najlepsze, po kilku dniach prawdopodobnie musiały będą zostać wyrzucone – a przynajmniej ususzone. Można ewentualnie zastanowić się nad roślinami doniczkowymi, aczkolwiek z nadmiarem tych również młodzi mogliby nie wiedzieć, co zrobić. Dlatego najlepiej postawić na upominki personalizowane – w zależności od potrzeb i możliwości mniejsze lub większe, za każdym razem jednak niezwykle osobiste i znakomicie dopasowane do osób, które mają zostać obdarowane.

Jeśli więc zastanawiasz się, jaki oryginalny prezent na ślub zamiast kwiatów wybrać, zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl i daj się zainspirować!

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Skorzystaj z zalet związanych z najmem fotobudki na wesele
Skorzystaj z zalet związanych z najmem fotobudki na wesele
Prezent dla gości weselnych - personalizowane monety
Prezent dla gości weselnych - personalizowane monety
Reklama: