Jakie kwiaty na ślub w październiku? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Jakie kwiaty na ślub w październiku?

Jakie kwiaty na ślub w październiku?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Oprawa kwiatowa w dniu ślubu jest znacząca. Należy bowiem bardzo dokładnie zastanowić się, jakie kwiaty chcielibyśmy mieć na ślubie i jak mają się prezentować, czyli w jaki sposób mają zostać ułożone. Najważniejsze jest to, żeby kwiaty na ślubie były świeże. To doda większej rangi przyjęciu i wprowadzi miłą atmosferę. W związku z tym, warto dowiedzieć się, jakie kwiaty będą odpowiednie pod każdą porę roku.

Kwiaty na ślub dopasowane do panującej pory roku

Kwiaty, które znajdą się na naszym ślubie zawsze powinny być dopasowane do danej pory roku. Wtedy bowiem ma się największą pewność, że wiązanka będzie świeża i będzie się doskonale prezentować. Dlatego na przykład latem tak ważne jest to, żeby zdecydować się na lekkie bukiety, wykonane z kwiatów polnych, tulipanów, czy konwalii. Dają one wspaniałe efekty wizualne oraz cudownie pachną. Goście weselni na pewno poczują się świetnie w ich otoczeniu. Z kolei, jeśli ślub planujemy wziąć w miesiącach jesiennych i zimowych to sprawę mamy nieco utrudnioną. Musimy bowiem większą uwagę przyłożyć co do wyboru kwiatów. Jeśli chodzi o kwiaty na ślub w październiku to warto zdecydować się na te, które będą stanowiły kwintesencję październikowego piękna. Dalie, astry, cynie, nagietki, a nawet… chryzantemy idealnie nadają się na bukiety jesienne, a także do przystrojenia sali wiosennej. Są to kwiaty kolorowe, które można ze sobą zestawić, bądź układać pojedynczo. Panna Młoda z jesiennym bukietem będzie wyglądać promieniująco. A sala przystrojona kwiatami w jesiennej aranżacji na długo pozostanie w pamięci gości.

Gdzie wybrać się po kwiaty?

Już na długi czas przed planowanym terminem wesela dobrze będzie zastanowić się, gdzie chcemy zakupić kwiaty. Możemy wybrać kilka miejsc i zdecydować się na jedno. Dobrym rozwiązaniem jest także skorzystanie z tego, co ma do zaoferowania kwiaciarnia internetowa. Tam bowiem bezproblemowo znajdzie się ciekawe wiązanki i można będzie zamówić świeże, jesienne kwiaty na dzień ślubu. Poza tym, można zdecydować się na zrobienie niebanalnych kwiatów z dekoracji, co dla wielu osób jest bardzo istotne.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: