Krówki na weselu - jak je wręczyć gościom? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych

Krówki na weselu - jak je wręczyć gościom?

Krówki na weselu - jak je wręczyć gościom?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Krówki weselne cieszą się ogromną popularnością wśród gości weselnych, a Pary Młody chętnie wybierają krówki jako ślubne podziękowanie. Nie ma się co dziwić – cukierki ślubne z personalizacją są chętnie branie przez gości do domu lub zjadane na miejscu. Z całą pewnością można stwierdzić, że krówki weselne nie są tak zwanymi „kurzołapami”, czyli przedmiotami wręczonymi w ramach podziękowań, lecz... mało praktycznymi. A cukierki uwielbiają wszyscy, zarówno dorośli, jak i oczywiście dzieci! Nawet jeśli cukierki komuś nie przypadną do gustu, to zawsze można je komuś przekazać, a na pewno się nie obrazi :-)

Krówki czekające na gości weselnych obok nakrycia

Najczęściej spotykają formą wręczenia słodkich upominków jest ułożenie ich przy nakryciu gości. Kiedy goście wchodzą na salę i siadają przy swoim miejscu krówki czekają już na nich – jest to bardzo miłe i zarazem łatwe w organizacji. Prezenciki z reguły ustawia się dzień wcześniej podczas rozkładania winietek. Cukierki krówki będą nie lada zaskoczeniem dla niektórych, tym bardziej, że na papierku możecie umieścić dowolny tekst, na przykład Wasze imiona i datę ślubu. Dzięki temu prezent będzie spersonalizowany i będzie odnosił się bezpośrednio do Waszego pięknego dnia! Taką personalizację możecie wykonać na przykład w Sklepie z Krówkami – edycja tekstu jest zupełnie dowolna, a do wyboru macie mnóstwo pięknych ozdobnych czcionek!

Krówki wręczane na pożegnanie

Dobrym sposobem wręczenia krówek jest podarowanie ich gościom podczas pożegnania – można zapakować je w eleganckie pudełka lub woreczki, na przykład z organzy. Podczas żegnania wychodzących gości miłym gestem będzie wręczenie im słodkiego podarunku.

Krówki rzucane pod kościołem

W wielu regionach panuje zwyczaj, aby to Panna Młoda tuż po wyjściu z kościoła obrzuca gości cukierkami! W szczególności chodzi o dzieci, jednak na pewno żaden gość nie pogardzi słodkim upominkiem, szczególnie przed obiadem :-). Krówki nadają się do tego idealne, nie dość, że są przepyszne, aromatyczne, to dodatkowo są miękkie, co jest ogromną zaletą w tej sytuacji.

Krówki w candy barze

Krówki jako cukierki oczywiście będą idealnie nadawać się jako dodatek do candy baru. A wręcz nie może ich tam zabraknąć! Krówki są naszym dobrem narodowym, które wszyscy uwielbiają! Są aromatyczne, słodkie i posiadają urocze papierki, na których może znajdować się co tylko chcecie! Na pewno z wielką chęcią Wasi goście będą korzystać z takich słodkości.

Jak widać, krówki można wykorzystać na wiele sposobów – wybór należy do Was. Niezależnie od tego na którą opcję się zdecydujecie, to możecie być pewni, że cukierki weselne to najlepszy pomysł na podziękowanie dla gości weselnych!

Materiał zewnętrzny
Udostępnij:

Komentarze

~Anetka - Fajny pomysł. Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby krówek :) Zapraszam do mnie
2019-09-30 12:04:55

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane