Kwiatowe wesele Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Kwiatowe wesele

Kwiatowe wesele
Średnio 4.50 na 2 głosów

Marzy Ci się kwiatowe wesele? Nic prostszego! Wystarczy odpowiednio dobrać zaproszenia oraz dodatki, takie jak: zaproszenia, księgę gości, pudełka na słodkości lub ramki na zdjęcia dla gości i florystyczny, romantyczny klimat gotowy!

Motyw przewodni wesela to bardzo ważna kwestia, dlatego warto dobrze przemyśleć jego wybór. Zaproszenia weselne, księga gości, pudełka na słodkości czy ciasto, ramki na zdjęcia oraz ogólny wystrój wnętrz powinny być do siebie dopasowane. Jeśli np. jesteś niepoprawną romantyczką i wprost uwielbiasz kwiaty (w każdej postaci) – najlepsze będą dla Ciebie elementy z motywem kwiatowym. Jest on również na tyle uniwersalny, że łatwo można dopasować do niego bukiet Panny Młodej czy kwiat w butonierce Pana Młodego.

Jedną z pierwszych czynności, którą trzeba wykonać na długo przed ślubem, jest wybór gustownych, eleganckich i pięknie wykonanych zaproszeń lub zawiadomień. Kwiatowe kompozycje pięknie prezentują się na perłowym papierze w kwadratowym formacie, a idealnym zwieńczeniem całości będzie satynowa wstążka.

Perłowy papier znakomicie prezentuje się w formacie 15x15 cm oraz prostokątnym DL. Perłowe zaproszenia często wzbogacone są o atłasową wstążeczkę i elementy z wysokiej jakości kalki. Jeśli natomiast wolisz, żeby kalka była bardziej widoczna na zaproszeniach, to polecamy specjalnie zaprojektowaną w tym charakterze kolekcję ozdobioną kolorowymi sznureczkami – zaproszenia będą subtelne, delikatne i pełne uroku - idealne dla wrażliwych i romantycznych duszyczek! Świetnie prezentują się w formacie 15x15 cm, który podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości. Zaproszenia na wesele możemy wysłać w standardowej białej kopercie albo wykonanej z perłowego papieru. Za drugą opcję zazwyczaj musimy dodatkowo dopłacić niewielką kwotę.

Coraz więcej osób decyduje się na księgi gości weselnych. Jest to świetne dopełnienie uroczystości oraz atrakcyjna forma pamiątki dla Państwa Młodych. Warto zadbać o jej odpowiednią formę wizualną. Bez problemu dopasujemy je stylistyką do zaproszeń – pozostaje wybrać wersję z poszczególnymi gatunkami kwiatów, np. z tulipanami czy słonecznikami. Możemy się także zdecydować na klasyczne róże w subtelnych akwarelach albo księgę w stylu glamour wykonaną na perłowym papierze.

Kolejną formą upamiętnienia niezapomnianych chwil są pudełka na telegramy. Wrzucanie listów może być dla gości niezłą frajdą, ale jeszcze większą będzie dla Małżonków ich czytanie! Najlepiej wybrać pudełko wykonane z papieru kredowego o wysokiej gramaturze, a ich wzór można dopasować do reszty dodatków albo wyróżnić je odmiennym stylem np. delikatnych storczyków.

Pozostając w temacie pudełek - miłym akcentem dla gości będą słodkości oraz kawałek ciasta, zapakowane w pudełka dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Możesz wybrać papier standardowy albo perłowy, a na każdym z nich umieścić krótkie podziękowanie, graficzny motyw kwiatowy lub inicjały z datą ślubu.

Po weselu polecamy zrobić niespodziankę bliskim i wysłać im ślubne zdjęcie w ramce. Jeśli np. planujesz ślub na wiosnę, to proponujemy wzór pięknych konwalii albo tulipanów. Ramki są niebanalnym pomysłem na pamiątkę, który wyróżni Twoją uroczystość na tle innych wesel.

Odpowiednio dobrane dodatki tworzą niesamowitą i spójną całość. Podczas tak ważnej uroczystości, jaką jest ślub, warto zadbać nawet o najmniejsze detale, aby móc potem w pełni cieszyć się wyjątkową atmosferą wesela.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: