Naklejki na wódkę weselną - zabawny gadżet, który kupisz także w internecie! Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Naklejki na wódkę weselną - zabawny gadżet, który kupisz także w internecie!

Naklejki na wódkę weselną - zabawny gadżet, który kupisz także w internecie!
Średnio 4.50 na 2 głosów

Urządzenie wyjątkowego wesela wymaga czasu. Aby efekt był zachwycający, należy zwrócić uwagę także na detale, na przykład na naklejki na wódkę weselną. Teraz można zamówić je również on-line!

Na praktycznie każdym weselu pojawia się wódka – to tradycyjny alkohol na tego rodzaju okazję. Przyszli małżonkowie zamawiają ją nawet na kilka miesięcy do przodu. Wódkę można po prostu ustawić na stole, ale coraz częściej jest ona również odpowiednio personalizowana na przykład przez specjalne naklejki na wódkę weselną, które mogą być humorystycznym akcentem i dodatkowo ciekawą pamiątką z imprezy.

Jakie naklejki na wódkę weselną mamy do wyboru?

Jeśli chcemy zdecydować się na naklejki na wódkę weselną - http://abforwedding.pl/naklejki/ w takim przypadku do dyspozycji mamy wiele wzorów do wyboru! Przykładowo, możemy wybrać naklejki na wódkę weselną z humorystycznymi nadrukami, na przykład nawiązującymi do szaty graficznej znanych marek. Możemy też wybrać naklejki z wierszykami, które życzą gościom udanej zabawy i posiadają akcenty związane ze ślubem i weselem – gołąbki, obrączki, wizerunki Panny i Pana Młodego. Bardzo popularne są też naklejki na wódkę weselną personalizowane, czyli z nadrukami wykonanymi na zamówienie klienta. Wtedy naklejka na wódkę weselną może zawierać datę ślubu oraz imiona Panny i Pana Młodego.

Naklejki na wódkę weselną kupisz także przez internet!

Jeśli chcemy wybrać naklejki na wódkę weselną, w takim przypadku możemy zakupić gotowe naklejki przez internet! To zdecydowanie najwygodniejsza opcja, ponieważ swoje zamówienie możemy złożyć wtedy bez wychodzenia z domu! Firmy dostarczające naklejki na wódkę weselną mogą zaoferować nam różnorodne wzory do wyboru, dlatego też możemy wybrać takie, które będą odpowiadały nam najbardziej i będą wpisywały się w wybrany przez nas motyw ślubu. Ceny związane z zakupem naklejek na wódkę na wesele wcale nie są bardzo wysokie. Za 10 sztuk tego rodzaju gadżetów zapłacimy najczęściej od około 3,50 złotych do 5 złotych. W przypadku naklejek personalizowanych, czyli zaprojektowanych na zamówienie klienta cena może być już wyższa i wynosić nawet około 10 złotych za 10 sztuk naklejek.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane