Namiot na wesele? Wybierz dla siebie bajeczną ceremonię w plenerze! Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Namiot na wesele? Wybierz dla siebie bajeczną ceremonię w plenerze!

Namiot na wesele? Wybierz dla siebie bajeczną ceremonię w plenerze!
Średnio 4.67 na 3 głosów

Wesele w plenerze: w ogrodzie, w parku, a nawet w lesie, jest możliwe! Wystarczy znaleźć wymarzoną opcję krajobrazu dla siebie i zdobyć ekspresowy namiot na wesele. Kiedyś uroczystość ślubna i wesele w bajecznym, romantycznym pejzażu kojarzyło się Polakom wyłącznie z amerykańskimi komediami romantycznymi.

Teraz możemy urządzić swoje prywatne święto miłości dokładnie tak, jak chcemy. Producent namiotów Vitabri przygotował, docenianą przez klientów, bogatą ofertę namiotów ekspresowych, których montaż jest w pełni możliwy w bardzo zróżnicowanych warunkach plenerowych. Stabilna konstrukcja namiotu gwarantuje bezpieczeństwo konstrukcji architektonicznej jego bryły, dlatego namiot Vitabri udźwignie każdą dekorację florystyczną i inne elementy wystroju. Jeśli więc marzy Ci ślub w plenerze i wesele z zapachem naturalnej roślinności, teraz to możliwe!

Namiot na wesele - pełnia możliwości aranżacyjnych!

Scenariusze weselne bywają zróżnicowane. I bardzo dobrze, bo indywidualizm świętowania tak intymnego i radosnego święta powinien spełniać najskrytsze marzenia Młodej Pary i pozostać na długo w pamięci gości weselnych. Dobry wielkości wybór namiotu na wesele zależeć będzie od liczby zaproszonych gości. Wszystkie inne parametry weselnych namiotów ekspresowych, takich jak Vitabri - www.vitabri.pl/namioty-weselne, można dostosować do podłoża już na miejscu. Tej klasy namiot na wesele ma 100% aluminiową konstrukcję, dzięki czemu jest trwały i elegancki. Nawet burza z deszczem, tak częste w trakcie letnich ceremonii weselnych w plenerze nie są dla niego zagrożeniem. System blokady konstrukcji sprawia, iż nie wywróci ani nie przesunie takiego namiotu nawet huragan. Dodatkowo tej klasy namiot na wesele nadaje się do osadzenia w każdym terenie, także górskim, czyli nierównym. Jest to osiągalne, bowiem regulacja każdej z nóg namiotu świetnie dopasowuje się do skoków wysokości podłoża. Pod sufitem namiotu na wesele można nawet zawiesić ogromne wieńce kwiatowe, jako że konstrukcja namiotowa wytrzymuje do 120 kilogramów obciążenia bez wyginania się. Możliwości aranżacyjnych dekoracji florystycznej jest tyle, ile tylko wymarzą sobie gospodarze wesela.

Śluby plenerowe to naturalna sceneria do sesji fotograficznych!

Namiot na wesele zapewnia również nieocenioną wartość dodaną w postaci wymarzonych scenerii do fotograficznych sesji ślubnych. Znudzeni hotelowymi salami balowymi coraz częściej marzymy o fotografiach ślubnych w kwiatach łąkowych, nad jeziorem i wszędzie tam, gdzie osadzony zostanie namiot weselny. Fotografia stołu reprezentacyjnego Państwa Młodych na tle jeziora? Jak najbardziej! Wystarczy plener i namiot na wesele, a przyjęcie ślubne na łonie natury stanie się zrealizowanym marzeniem.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane