Niezapomniane atrakcje w prezencie ślubnym Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Niezapomniane atrakcje w prezencie ślubnym

Niezapomniane atrakcje w prezencie ślubnym
Średnio 5.00 na 1 głosów

Prezent ślubny niejednej osobie spędza sen z powiek, szczególnie wtedy, gdy młoda para nie określi czego sobie życzy. Obecnie panuje moda na kolekcjonowanie wrażeń i przeżyć. Dlatego w obliczu tak wyjątkowej okazji najlepiej podarować emocje – nie przedmioty.

W zależności od upodobań przyszłych małżonków możemy dobrać upominek, który najbardziej będzie odpowiadał ich temperamentom. Osobom aktywnym i nieco szalonym warto podarować w prezencie lot motolotnią, kurs nurkowania lub boks dla dwojga. Osoby spokojniejsze, ceniące sobie relaks oraz spokój z pewnością będą zadowolone z karnetu na weekend w SPA lub romantycznej kolacji w wytwornej restauracji.

Lot balonem czy kurs masażu?

W zależności od tego jaka suma ma zostać przeznaczona na prezent ślubny można dobrać rodzaj atrakcji, jakie zostaną zapewnione młodej parze. Istnieje mnóstwo możliwości na sprawienie przyjemności zakochanym. Może to być np. wykupienie intymnej sesji zdjęciowej, lot balonem, parasailing albo lot w szybie aerodynamicznym. Ciekawym pomysłem będzie także wykupienie karnetu na basen czy siłownię – warto pamiętać, że najprawdopodobniej sprawdzi się to wyłącznie w przypadku osób aktywnych. Wykupienie kursu masażu, kursu kulinarnego lub kursu tańca może być równie ciekawe.

Podróże małe i duże

Bardzo dobrym pomysłem jest również zrobienie „zrzutki” z innymi gośćmi weselnymi i kupienie razem czegoś większego. Gdy obdarowywani są maniakami podróży i każdą zarobioną złotówkę wydają na wycieczki, świetnym pomysłem będzie zakup kuponu – ewentualnie vouchera pozwalającego im na eskapadę w wybrane miejsce w dowolnym terminie. Może to być też coś skromniejszego, jak np. weekend w górskim zamku w Bieszczadach lub nad morzem. Pamiętajmy, że tego typu podarunki są zawsze cenniejsze niż mikser czy odkurzacz.

Wybierając prezent ślubny zawsze kierujmy się tym, co para młoda lubi i jaką formę spędzania czasu preferuje.

Udostępnij:

Komentarze

simon - Większość gości i tak da w prezencie ślubnym kolejny zestaw pościeli
2018-12-09 10:52:20

Czytaj również

Reklama: