Oryginalna księga gości Wesele i Ślub z weselicho.net

 • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
 • Zespół na wesele - trudny wybór ?
 • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
 • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
 • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
 • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Oryginalna księga gości

Oryginalna księga gości
Średnio 4.67 na 3 głosów

Starasz się znaleźć sposób, aby zapamiętać, jak najwięcej szczegółów ze ślubnej ceremonii i weselnej zabawy? Wykorzystaj odpowiednie dodatki, dzięki którym pamięć o gościach oraz klimacie tak uroczystego dnia, nie wyblaknie w ciągu kolejnych lat. Skutecznym i jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem na uwiecznienie weselnych wspomnień jest oryginalna księga gości z drewnianą okładką, w której swój ślad pozostawią bliscy z kręgu rodziny i przyjaciół.

Czym jest księga gości?

Zastanawiasz się, jaką właściwie funkcję pełni księga gości na weselu? To swego rodzaju album, który uzupełniany jest wklejanymi zdjęciami, ale od zwykłego albumu różni się tym, że zamieszcza się w nim również treść i to ona dominuje w księdze. Każdy z gości może przelać na jej karty miłe życzenia, złote myśli, porady i wskazówki dotyczące małżeństwa, a także zamieścić podziękowania za ugoszczenie na weselu oraz wspaniałą zabawę.

Forma, jaką przybierze księga gości, zależy od upodobań młodej pary. Do wyboru jest księga z czarnymi kartami, gdzie obok umocowanych zdjęć z fotobudki goście mogą robić wpisy białym długopisem, który znakomicie odznaczy się na czarnym tle. Może to być również księga gości z ankietami obejmującymi zestaw różnorodnych pytań. Księga to dobry wybór, bo może być spersonalizowana zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Dlaczego warto mieć na weselu księgę gości?

Oryginalna księga gości stanowi obecnie bardzo modny dodatek na weselnych przyjęciach. Gwarantuje wspaniałą zabawę i natychmiast po weselu przeistoczy się w piękną i bezcenną pamiątkę ślubną. Warto kupić księgę, ponieważ:

 • jest nietypową pamiątką z wpisami i ze zdjęciami wszystkich gości,
 • ma spersonalizowaną okładkę, na której zostanie wygrawerowana indywidualnie dobrana grafika oraz imiona nowożeńców i data ślubu,
 • drewniana okładka i metalowe ringi łączące poszczególne części księgi sprawiają, że jest bardzo wytrzymała.

Poszukiwacze nieprzeciętnych atrakcji weselnych powinni zdecydować się na drewnianą księgę gości, która idealnie wpisze się w aranżację i atmosferę wesela.

Księga gości z ankietami – dlaczego warto ją wybrać?

Na szczególną uwagę zasługuje księga gości z ankietami, która będzie pasować do wesela zorganizowanego w lekko luźniejszym stylu, ale oczywiście z zachowaniem dobrego smaku. Oto powody, dlaczego księga gości z ankietami jest dobrym rozwiązaniem na wesele:

 • możliwość personalizacji pytań pod Młodą Paręmoże w niej zostać zawarty autorski zestaw pytań, dopasowany pod indywidualne oczekiwania,
 • ułatwienie dla gości – pomoc dla osób, które nie do końca wiedzą jak ubrać w słowa życzenia,
 • elegancki dodatek na wesele – zabawa będzie jeszcze lepsza, jeśli goście kreatywnie podejdą do uzupełniania ankiet.

Księga zawierająca w swoim wnętrzu ankiety z gotowymi pytaniami pozwoli gościom w łatwy i sprawny sposób przekazać parze młodej serdeczne intencje. Ponadto w przyszłości rytuałem dla nowożeńców może być przeglądanie księgi gości z ankietami np. podczas kolejnych rocznic ślubu, dostarczając przy tym wielu wzruszeń i radości.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane