Oryginalny pomysł na ślub. Co kupić, aby miło zaskoczyć Młodą Parę? Wesele i Ślub z weselicho.net

Oryginalny pomysł na ślub. Co kupić, aby miło zaskoczyć Młodą Parę?

Oryginalny pomysł na ślub. Co kupić, aby miło zaskoczyć Młodą Parę?

Wybór trafionego i oryginalnego prezentu na ślub stanowi często nie lada wyzwanie. W sieci znaleźć można wiele pomysłów na ciekawe prezenty, jednak niewiele z nich spełnia nasze oczekiwania. Na czym polega sekret sprawienia naprawdę udanego prezentu ślubnego? Naszym zdaniem najlepiej postawić na jego oryginalność i personalizację. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na to, jak dopasować prezent do zainteresowań i hobby Młodej Pary.

Prezent dla smakoszy wina

Jeśli wiesz, że bliska Ci Młoda Para lubi wspólnie rozkoszować się lampką dobrego wina wieczorem, postaw na elegancki i spersonalizowany zestaw akcesoriów. Podarowując taki praktyczny, ale wciąż wyjątkowy prezent, możesz mieć pewność, że nie trafi on na półkę z zakurzonymi i zapomnianymi rzeczami.

Na stronie mygiftdna.pl znaleźć można wiele pięknych akcesoriów do wina, które z łatwością można spersonalizować. Naszymi faworytami są grawerowane kieliszki w zestawie z prostą i minimalistyczną karafką, a także piękne drewniane pudełko opatrzone personalizowanym wzorem, które zawiera wysokiej jakości korkociąg, dwie zatyczki oraz obrączkę na szyjkę butelki zabezpieczającą przed kapaniem. Dobrym prezentem dla miłośników wina może być również piękny i solidny zestaw do sera, wykonany z naturalnego drewna. Na desce wyrzeźbione mogą zostaw imiona Młodej Pary i data ich wyjątkowego dnia.


Prezent dla podróżników

Wyśmienitym prezentem dla Młodej Pary, która lubi razem podróżować będzie spersonalizowana mapa świata. Wykonana na płótnie lub na specjalnej piance mapa pozwala na oznaczenie już odwiedzonych części świata lub kraju, tych wymarzonych destynacji oraz domu. Taki prezent przyniesie wiele radości zapalonym podróżnikom i na długo ozdabiać będzie ich dom.

Miłość uwieczniona na płótnie

Co jeśli jednak bliska Ci Młoda Para nie posiada żadnego konkretnego hobby? W takiej sytuacji absolutnie nie musisz rezygnować ze spersonalizowanego prezentu.

Pięknym podarunkiem będzie obraz przedstawiający zakochaną parę wykonany wybraną przez Ciebie metodą. Wysokiej jakości obraz wykonany na płótnie będzie mógł zawisnąć na ścianie wspólnego domu Młodej Pary i przez lata cieszyć ich oko.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Bluzy i koszulki dla par, czyli zabawny prezent dla nowożeńców
Bluzy i koszulki dla par, czyli zabawny prezent dla nowożeńców
Praktyczne prezenty na ślub - co kupić dla nowożeńców?
Praktyczne prezenty na ślub - co kupić dla nowożeńców?
Jak wygląda tradycje weselne na Śląsku - opowiada śląski fotograf ślubny Dawid Zieliński
Jak wygląda tradycje weselne na Śląsku - opowiada śląski fotograf ślubny Dawid Zieliński
Reklama: