Perfumy, które idealnie komponują się z białą suknią Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Perfumy, które idealnie komponują się z białą suknią

Perfumy, które idealnie komponują się z białą suknią
Średnio 4.67 na 3 głosów

Ślub to czas, kiedy kłębi się w nas wiele emocji. Jesteśmy jednocześnie ogromnie radosne, niecierpliwe, ale także zestresowane i poddawane wielu próbom. Gdy jednak założymy białą suknię, wszystko, co złe, znika. Patrzymy w lustro i czujemy przepełniające nas energię i szczęście. Materiał ślubny idealnie otulający ciało potrafi zadziałać jak zaczarowana różdżka. Jej magię wzmocnią dopasowane perfumy…

Jaki zapach wybrać na ten dzień?

Pamiętajmy, że perfumy, którymi okrasimy się w ten wyjątkowy dzień, muszą być po pierwsze dobrze nam znane, po drugie – delikatne, nienachalne, takie, które nie będą nas drażnić. Unikajmy przytłaczających aromatów. Miejmy na uwadze, że woń będzie z nami podczas ślubu i przez całą weselną noc. Zaleca się, by dopasować je do swojego charakteru i upodobań.

Subtelne kobiety o romantycznym usposobieniu najlepiej poczują się w otoczeniu delikatnego kwiatowego zapachu z lekką dozą słodyczy. Będzie niczym pachnący woal upiększający białą suknię ślubną.

Energetyczne, pełne wigoru, uwielbiające aktywność – takie kobiety z pewnością pokochają cytrusowe orzeźwiające nuty. Ich pobudzająca moc, pełna świeżości, uwydatni radosną naturę panny młodej.

Wielbicielki pysznych smakołyków najlepiej będą się czuć w aromatach typu gourmand. To esencje pachnące niczym najlepsze francuskie wypieki. Nie wątpimy, że umilą pannie młodej i tak już piękny czas podczas ślubu i wesela.


A może czas na coś nowego i unikalnego?

Jeśli jednak chcesz sięgnąć na ten dzień po coś nowego, wcześniej poddaj go testom. Przejdź się do drogerii i zaaplikuj wybrane perfumy na nadgarstek. Nie pocieraj. Teraz przespaceruj się gdzieś, by zapach mógł się scalić z Twoją skórą i wydobyć najgłębiej skryte w nim nuty. Dopiero wtedy sprawdzisz, czy Ci się podoba, czy nie jest dla Ciebie zbyt nachalny i przytłaczający. Nie sprawdzaj woni na blotterze. Staraj się również jednego dnia testować wyłącznie jeden zapach. Nasze powonienie jest w stanie rozróżnić jednej doby wyłącznie do trzech aromatów, później zaczynają się one mieszać, nie dając wymiernych rezultatów.

Możesz zwrócić uwagę na edycje limitowane wód toaletowych i perfumowanych – unikalne i mało spotykane. Będziesz mieć wtedy pewność, że prawdopodobnie nikt na Twoim weselu nie będzie miał takich samych. Pamiętaj jednak o wcześniejszym przetestowaniu wybranego aromatu.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: