Personalizowane prezenty ślubne na fali popularności Wesele i Ślub z weselicho.net

Personalizowane prezenty ślubne na fali popularności

Personalizowane prezenty ślubne na fali popularności

Ślub jest dniem wyjątkowym, przede wszystkim dla pary młodej. Zawsze jednak ceremonia ta wiąże się z problemem, jaki prezent podarować na nową drogę życia. Nikt nie chce zdublować podarunku, każdy chciałby dać coś oryginalnego, co będzie przypominać o tym wspaniałym dniu i zawsze będzie cenione za swoją wyjątkowość. W ostatnich latach popularność personalizowanych prezentów na ślub bardzo się zwiększyła, a wybór jest niewyobrażalny. To rozwiązanie nie tylko pomysłowe, ale również efektowne.

Jak wygląda personalizowanie prezentu?

Wszystko zależy od tego, jaki prezent wybierzemy, a ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Warto zwrócić uwagę na to, co lubią państwo młodzi i w tym kierunku wybrać prezent. Można także postawić na praktyczny prezent, który równie dobrze może być ozdobą jak i używany na co dzień, jak choćby komplet szklanek. Ozdoby same w sobie też są dobrym wyborem i nie musi to być po prostu ramka ze zdjęciem. Personalizacja polega na dostosowaniu pod kątem tekstu, zdjęcia lub grafiki, treści do tożsamości państwa młodych. To może być specjalny tekst, lub imiona, nazwisko i data, specjalnie przygotowane zdjęcie lub cokolwiek, na co wpadnie obdarowujący. Może być to bardziej humorystyczny prezent, praktyczny, albo bardzo subtelny lub sentymentalny. Zawsze jednak będzie wyjątkowy, oryginalny i przypominający ten wyjątkowy dzień.

Warto się zdecydować na prezent personalizowany

Poza oryginalnością i upamiętnieniem tej cudownej chwili prezent personalizowany daje coś jeszcze. Jest to niepowtarzalne docenienie pary młodej za ich decyzje o wstąpieniu na nową drogę życia. Dlatego warto, by prezent ślubny starał się dorównać swoją wyjątkowością i zaskoczyć zarówno zebranych jak i przede wszystkim państwa młodych.

Grawerowane sztućce

Grawerowane sztućce to prawdziwy fenomen ostatnich czasów. Taki komplet, mniejszy lub większy, jest nie tylko przepięknie zdobiony, ale zawiera też spersonalizowane tekst. Imiona pary ślubnej wraz z wybranym symbolem i ozdoby są grawerowane laserowo. Takie sztućce idealne na prezent ślubny (zobacz produkt) w pełni nadają się do codziennego użytku i mycia, nie tracąc na jakości. Niektórzy porównują to do symbolu, jakim jest sama obrączka, która towarzyszy parze młodej przez całe życie, tak samo jak komplet sztućców zawsze będzie symbolizował wyjątkowe połączenie się dwóch osób.

Przykładowe pomysły na personalizowany prezent

Istnieje wiele pomysłów na prezenty personalizowane na ślub. Oto kilka z nich, które zaskakują oryginalnością.

  • Olbrzymie wersje słodyczy, jak na przykład czekolada długości ponad pół metra, ze zdjęciem i imionami pary ślubnej.
  • Tabliczka ozdobna z numerem domu i imionami oraz nazwiskiem pary młodej.
  • Spersonalizowana i opatrzona zdjęciem pary młodej, butelka alkoholu.
  • Pościel ze zdjęciem pary ślubnej bądź tematycznie nawiązująca do jakiegoś filmu i pary młodej.
  • Ręczniki lub szlafroki z nadrukiem imion pary młodej.
  • Grawerowane deski kuchenne ze szkicową wersją zdjęcia lub innym wybranym wzorem, lub personalizowanym tekstem.
  • Mozaika ze zdjęć na płótnie.

To tylko kilka zaskakujących przykładów, a możliwości jest znacznie więcej.

Podsumowanie

Wybór prezentu ślubnego nigdy nie był łatwy, a ryzyko zdublowania lub nietrafienia w gusta pary młodej było duże. Prezenty spersonalizowane nie tylko eliminują to ryzyko, ale wręcz przenoszą kwestię obdarowywania nowożeńców na zupełnie nowy wymiar. Dzień, w którym państwo młodzi biorą ślub, jest wyjątkowy i pełen emocji. Spersonalizowany komplet sztućców, olbrzymia czekolada z ich zdjęciem albo grawerowane kubki, ręczniki czy deska kuchenna jeszcze wzmagają wyjątkowość tej chwili.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.67 na 3 głosów

Czytaj również

Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
Jaka sukienka na wesele sprawdzi się latem tego roku?
Jaka sukienka na wesele sprawdzi się latem tego roku?
Przygotowania do sesji ślubnej – o czym trzeba pamiętać?
Przygotowania do sesji ślubnej – o czym trzeba pamiętać?
Reklama: