Podróż poślubna na Dominikanie Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Podróż poślubna na Dominikanie

Podróż poślubna na Dominikanie
Średnio 4.67 na 3 głosów

Najpierw jest ślub, potem wesele. W Polsce przyjęło się również, że po weselu para młoda udaje się w podróż poślubną. Czasem jest to kilka dni spędzonych w kraju, a innym razem wyjazd poza jego granice.

Dla niektórych par jest to dobra okazja do przeżycia wakacji życia. Dobrym pomysłem jest wybrać takie miejsce, które zostanie w naszej pamięci do końca naszych dni.

Słońce, plaża, morze...

Nie bez powodu pary młode na docelowe miejsce podróży poślubnej wybierają egzotyczne kraje. Bez względu na to na jaki miesiąc przypadnie termin wyjazdu, będą mieli pewność, że pogoda ich nie zawiedzie. Nikt z nas przecież nie chciałby podczas podróży poślubnej przez cały okres jej trwania narzekać na brzydką pogodę.

Dominikana bardzo często utożsamiana jest z pojęciem raju. Piaszczysta plaża, krystalicznie czysta woda i egzotyczne widoki tworzą idealne miejsce na spędzenie wakacji z drugą połówką. Podróż poślubna na Dominikanie to strzał w dziesiątkę. Podczas pobytu na wyspie można wypocząć, zrelaksować się i przede wszystkim wspaniale zacząć nową drogę życia. Jedną z możliwych do zrealizowania atrakcji może być wycieczka na plantacje kawy czy bananów. W wolnej chwili warto jest również odwiedzić Santo Domingo – najstarsze europejskie miasto w Nowym Świecie, pełne późnogotyckich budowli oraz elementów architektury izabelińskiej.

Wakacje życia w korzystnej cenie

Podróż poślubną zazwyczaj planuje się z dużym wyprzedzeniem, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w ramach odrobiny spontaniczności o wyjeździe zdecydować z dnia na dzień i skorzystać z wybranej oferty all inclusive, która pozwoli zaoszczędzić trochę środków. Zaoszczędzone pieniądze z całą pewnością przydadzą się na nowy start z ukochaną osobą, gdyż jak wiadomo ślub wywraca dotychczasowe życie do góry nogami i trzeba się liczyć z nowymi wydatkami, których do tej pory nie było.

Planując wyjazd trzeba także zastanowić się, czy chcemy skorzystać z oferty all inclusive – wszystko w cenie, dzięki której podczas całego wyjazdu nie będzie konieczności przejmowania się co i gdzie będziemy jeść, czy też zdecydujemy się, by samodzielnie organizować sobie pożywienie. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z oferty zapewniającej pełne wyżywienie, gdyż w ten sposób będziemy mieli z góry opłacone posiłki na cały okres pobytu i nie będziemy musieli wydawać dodatkowych pieniędzy. Gdy przyjdzie nam jednak ochota na spróbowanie miejscowych przysmaków to jednorazowo wybierzemy się do restauracji, na której kuchnię akurat będziemy mieć ochotę.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: