Pomysły na udany wieczór kawalerski Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Pomysły na udany wieczór kawalerski

Pomysły na udany wieczór kawalerski
Średnio 5.00 na 1 głosów

Wieczór kawalerski można mieć tylko raz w życiu. Oczywiście bez trudu znajdziemy przypadki mężczyzn, którzy żenili się wielokrotnie, jednak tylko pierwsza impreza pożegnalna stanu wolnego liczy się naprawdę. Wieczór ten musi być niezwykły i pełen atrakcji, tak aby z sentymentem po wielu latach wracać do tego właśnie dnia. Organizacja wieczoru kawalerskiego przebiega różnie, czasami to przyszły pan młody we własnej osobie robi przyjęcie dla najlepszych kumpli. W innych sytuacjach, mamy scenariusz bardziej zbliżony do tradycji. Wieczór planują i opłacają przyjaciele żegnającego się ze stanem wolnym kawalera.

Gdy zebraliśmy już doborową ekipę najlepszych przyjaciół, przychodzi czas na zastanowienie się jak uczcić ostatnie dni wolności. Oklepany scenariusz zakłada wyjście na miasto i picie do białego rana, gdzieś w trakcie krótka wizyta w barze ze striptizem, bo w końcu to jedna z tych rzeczy, która po ślubie odchodzi do kategorii rzeczy zakazanych. Do wyboru mamy jednak inne scenariusze, bardziej oryginalne, w których również nie zabraknie alkoholu i wspaniałej zabawy, a dodatkowo niezapomnianych atrakcji idealnie wkomponowanych w ten szalony i wyjątkowy wieczór.

Jakie pomysły na wieczór kawalerski ?

Przede wszystkim warto oszacować stan budżetu jaki możemy wydać na organizacje wieczoru kawalerskiego. Jeśli uczestnicy dysponują odpowiednią ilością pieniędzy, warto zdecydować się na wyjazd do innego miasta. Zmiana środowiska to idealny pomysł na wieczór kawalerski, w końcu w nowym miejscu czeka nas wiele przygód i nigdy do końca nie wiemy jak ułoży się noc. Możemy również postawić na opcję w pełni zaplanowaną. Wieczory kawalerskie są bowiem organizowane przez różne firmy, które zadbają o to, by imprezowiczom nie groziła nuda.

Co oddają do naszej dyspozycji firmy? Oferta jest bardzo bogata. Osoby aktywne wybiorą zapewne coś ze sportów ekstremalnych. W modzie jest strzelanka asg (która wyparła nieco bardziej bolesny paintball), a także specyficzny sport Bubble Football, który zasadami przypomina piłkę nożną, tyle tylko, że gracze występują z wielkimi, gumowymi kulami na tułowiu, co oznacza oczywiście liczne kolizje i odbijanie się od ziemi. Ogromne emocje zapewni nam także rafting, czyli spływ pontonowy. Mamy zatem pomysły na udane rozpoczęcie dnia, swojego rodzaju prolog do głównej części imprezy.Wszystkie inspiracje można znaleźć pod adresem: http://kawalerski.funtime.pl/pomysly-na-wieczor-kawalerski/.

Na późniejszą porę dnia zostawiamy wszystko to, z czego słyną wieczory kawalerskie. Zabawa w klubie? Szalone przyjęcie w imprezowym autokarze? Kawalerska, mocno zakrapiana kolacja? No i żeby nie było za nudno, a także by tradycji stało się zadość, skąpo ubrane piękne kobiety. Jako striptizerki lub zapaśniczki w olejku. Wszystkie opcje są zachęcające, prawda? Najważniejsza jest udana zabawa głównego bohatera wieczoru, kawalera, który już niedługo opuści szeregi niezwiązanych małżeństwem mężczyzn.

Organizacja wieczoru kawalerskiego zasady!

Oczywiście, udany wieczór kawalerski to także pewne, żelazne zasady. Zabawa musi być szalona i niezapomniana, ale jednocześnie rozsądna. Nie chodzi przecież o to, by robić głupstwa, które mogłyby poważnie zaszkodzić relacjom zakochanych i sprawić, że ślubu jednak nie będzie. Nie chodzi również o konkurs w piciu i pochłanianie kolejnych dawek alkoholu w tempie Formuły 1. No chyba, że nie chcemy doczekać północy. Ale czy tak powinien wyglądać udany wieczór kawalerski? W zamyśle chodzi o to, by przyszły pan młody mógł zasmakować imprezowego życia, którego po ślubie z całą pewnością ubędzie. Po wspaniałej i pamiętnej imprezie, naszego kumpla możemy już oddać w szpony małżeństwa i życzyć mu, by na nowej drodze życia był równie szczęśliwy, co w ten wieczór.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: