Prezent ślubny inny niż wszystkie Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Prezent ślubny inny niż wszystkie

Prezent ślubny inny niż wszystkie

To jaki ten dzień będzie, zależy od sprawnej organizacji najdrobniejszych nawet detali, otoczenia, gości, muzyki, posiłków, ale również od prezentów, jakie dostaną nowożeńcy. Z pozoru taka błaha rzecz jak prezent ślubny, może jednak wyryć w pamięci trwały ślad na całe życie. Wszystko jednak zależy tak naprawdę od jego wyjątkowości. Warto więc zadbać o to, żeby te prezenty okolicznościowe były niepowtarzalne, tak żeby aż było miło je wspominać w przyszłości.

W tradycji już chyba przyjęło się, żeby dawać młodym parom pieniądze i jest to chyba najpopularniejsze. Prócz tego z pewnością dominują rzeczy praktyczne, takie jak chociażby sprzęt rtv i agd (ekspresy do kawy, żelazka, telewizory, kamery, telefony, itp.), koce, kołdry, ręczniki, obrazy. Jednym słowem króluje wszystko, co się tylko może przydać młodej parze w nowym domu. To wszystko oczywiście cieszy i jest przydatne, warto się jednak zastanowić, czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby coś ekscentrycznego, coś bardziej ekstrawaganckiego, na co normalnie sam z siebie nikt by się nie zdecydował.

Taki niezwykły, "inny" prezent ślubny prezent ślubny z pewnością pozostanie w pamięci na dłużej. A takim właśnie pomysłem może być np. lot helikopterem nad miastem, szkoła przetrwania w jakiejś dżungli, podwodna gondola i podziwianie morskiej fauny i flory z bliska, albo właśnie zajęcia z nurkowania w jakichś pięknych atolach morskich, może to być parasailing, skok ze spadochronem, a może nawet nauka latania. Są to z pewnością rzeczy, o których człowiek by nawet nie pomyślał, ale jak już ma taką możliwość, to z pewnością sprawi ona wiele radości. Warto więc upiększać ten wspaniały dzień na każdy możliwy sposób, włącznie z niezwykłymi prezentami, które to pozostaną w pamięci na długo.Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: