Prezent ślubny inny niż wszystkie Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych

Prezent ślubny inny niż wszystkie

Prezent ślubny inny niż wszystkie
Średnio 4.67 na 3 głosów

To jaki ten dzień będzie, zależy od sprawnej organizacji najdrobniejszych nawet detali, otoczenia, gości, muzyki, posiłków, ale również od prezentów, jakie dostaną nowożeńcy. Z pozoru taka błaha rzecz jak prezent ślubny, może jednak wyryć w pamięci trwały ślad na całe życie. Wszystko jednak zależy tak naprawdę od jego wyjątkowości. Warto więc zadbać o to, żeby te prezenty okolicznościowe były niepowtarzalne, tak żeby aż było miło je wspominać w przyszłości.

W tradycji już chyba przyjęło się, żeby dawać młodym parom pieniądze i jest to chyba najpopularniejsze. Prócz tego z pewnością dominują rzeczy praktyczne, takie jak chociażby sprzęt rtv i agd (ekspresy do kawy, żelazka, telewizory, kamery, telefony, itp.), koce, kołdry, ręczniki, obrazy. Jednym słowem króluje wszystko, co się tylko może przydać młodej parze w nowym domu. To wszystko oczywiście cieszy i jest przydatne, warto się jednak zastanowić, czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby coś ekscentrycznego, coś bardziej ekstrawaganckiego, na co normalnie sam z siebie nikt by się nie zdecydował.

Taki niezwykły, "inny" prezent ślubny prezent ślubny z pewnością pozostanie w pamięci na dłużej. A takim właśnie pomysłem może być np. lot helikopterem nad miastem, szkoła przetrwania w jakiejś dżungli, podwodna gondola i podziwianie morskiej fauny i flory z bliska, albo właśnie zajęcia z nurkowania w jakichś pięknych atolach morskich, może to być parasailing, skok ze spadochronem, a może nawet nauka latania. Są to z pewnością rzeczy, o których człowiek by nawet nie pomyślał, ale jak już ma taką możliwość, to z pewnością sprawi ona wiele radości. Warto więc upiększać ten wspaniały dzień na każdy możliwy sposób, włącznie z niezwykłymi prezentami, które to pozostaną w pamięci na długo.Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane