Rocznica ślubu - pomysły na świętowanie Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Rocznica ślubu - pomysły na świętowanie

Rocznica ślubu - pomysły na świętowanie
Średnio 4.50 na 2 głosów

Huczna zabawa weselna nie jest dla pary młodej ostatnią okazją do świętowania swojego szczęśliwego małżeństwa. Każda kolejna rocznica ślubu jest doskonałym powodem do celebrowania i pielęgnowania uczucia między dwojgiem ludzi. Warto więc spędzić ten dzień w wyjątkowy, romantyczny sposób, obdarowując się wzajemnie oryginalnymi upominkami.

W jaki sposób świętować rocznicę ślubu z ukochaną osobą?

Nieważne, która to już rocznica, każda jest równie ważna i zasługuje na szczególną uwagę. Idealnym pomysłem na świętowanie swojej rocznicy ślubu jest wspólna, wyśmienita kolacja w ekskluzywnej, wykwintnej restauracji. Randkowanie to przecież nie tylko przywilej narzeczonych, ale także małżonków. Miłość równie dobrze można celebrować w zaciszu własnego domu przy lampce wina oraz blasku świec. To idealna okazja, by powspominać uroczystość zawarcia małżeństwa i zabawę weselną. Aby spędzić naprawdę udany wieczór, warto wybrać się razem do teatru, kina, na koncert czy zabawę taneczną. Będzie to miła odskocznia od codzienności. Wielu małżonków, chcąc hucznie celebrować rocznicę swojego ślubu, wybiera się na tzw. drugi miesiąc miodowy.

Wspólne podróże pełne są przygód i niezapomnianych, wyjątkowych chwil, niezależnie, czy będzie to egzotyczna wyspa, czy górskie miasteczko. Świetnym pomysłem będzie odbycie sentymentalnej wycieczki w miejsce poznania się lub zaręczyn, aby móc jeszcze raz doświadczyć tych niezwykłych uczuć. Bardziej aktywne pary, miłośnicy mocnych wrażeń mogą pokusić się o skok ze spadochronu, przejażdżkę sportowym autem, odrobinę rywalizacji na gokartach bądź na ściance wspinaczkowej. Opcji jest naprawdę wiele. Tak naprawdę chodzi o to, by razem spędzić czas i w wyjątkowy sposób świętować rocznicę najważniejszego dnia w życiu.

Jaki prezent podarować na rocznicę ślubu?

Czym obdarować ukochaną osobę z okazji rocznicy ślubu? Pomysłów jest naprawdę wiele, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji i gustu. Dużą radość z pewnością sprawi:

  • książka cenionego autora,
  • luksusowa biżuteria lub zegarek,
  • najnowsza płyta ulubionego zespołu,
  • spersonalizowany koszyczek ze słodkimi smakołykami lub z zestawem najlepszej jakości herbat i kaw.

Dobrym pomysłem jest też własnoręcznie wykonany album ze zdjęciami lub samodzielnie przyrządzona kolacja. Ważne, aby stworzyć doskonałe warunki do wspólnego celebrowania swojej miłości. A jeśli chcemy zaskoczyć małżonkę oryginalnym, wręcz piorunującym prezentem, zorganizujmy dla niej pokaz fajerwerków (szczegóły TUTAJ). Profesjonalni artyści zadbają o to, aby widowisko była naprawdę spektakularne, zapadające w pamięć na długi czas i oczywiście w pełni bezpieczne. Coraz bardziej popularna jest taka forma podarunku na specjalne okazje, a przecież rocznica ślubu do takich na pewno należy. Warto wykazać się kreatywnością i spędzić ten czas w niebanalny sposób. Można wówczas powspominać okres narzeczeństwa, składanie sobie przysięgi małżeńskiej oraz minione wesele. To wszystko jeszcze bardziej scali małżonków ze sobą.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: