Rozrywki na weselu - jak zaskoczyć gości? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Rozrywki na weselu - jak zaskoczyć gości?

Rozrywki na weselu - jak zaskoczyć gości?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Już od dawna wesela nie są tylko okazją do rodzinnych spotkań przy muzyce i jedzeniu. Coraz częściej organizatorzy troszczą się o to, aby dostarczały gościom niezapomnianych przeżyć. Dlatego serwują im drinki z parasolkami przygotowywane przez zatrudnionych barmanów czy zachęcają do udziału w puszczaniu lampionów. Jednym ze sposobów na urozmaicenie przyjęcia jest zorganizowanie pokazu iluzji.

Weselne rozrywki nie są już czymś ekstra, a raczej stanowią obowiązkowy punkt programu. Coraz trudniej też jest zaskoczyć gości, którzy zapewne już nie jeden raz mieli okazję podziwiać pieczenie dzika czy pokaz barmański. Szykujesz się do ślubu i zastanawiasz się, jaką atrakcję zaserwować rodzinie i przyjaciołom? Większość z nich zapewne uda się zaskoczyć iluzjonistycznym show zorganizowanym przez profesjonalnego magika.

Magik na weselu

Sala weselna to przestrzeń, która idealnie nadaje się do zorganizowania magicznego show. Ślub to wyjątkowy dzień, o niezapomnianym, trudnym do podrobienia klimacie. Odświętne ubrania, dobre humory, masa wrażeń, wzruszeń i innych emocji towarzyszy parze młodej i ich gościom. Do tego dochodzi wyjątkowy, elegancki styl sali weselnej, która skąpana jest w świecach, kwiatach, ciężkim dymie. Takie otoczenie jest idealne, aby zorganizować pokaz iluzji na wesele. Z tej możliwości korzystają zarówno osoby prywatne, które same podjęły się tego przedsięwzięcia, jak również wedding plannerzy.

Show zazwyczaj:

  • trwa od 30 minut do półtorej godziny (czas dostosowywany indywidualnie),
  • tematycznie jest dopasowywany do okoliczności oraz charakteru imprezy,
  • zakłada dwuelementowy występ – pokaz iluzji na scenie i magiczne show przy stolikach z udziałem gości.

Jak i kiedy urządzić pokaz?

Wielu informacji na temat urządzania pokazu można uzyskać od samego magika, który jest doświadczony w wykonywaniu show tego rodzaju. Doradzi on, w którym momencie zaprosić gości na show. Zazwyczaj następuje to po obiedzie i pierwszym tańcu, ale równie ciekawą opcją jest umieszczenie pokazu wieczorem, po kolacji czy krojeniu tortu. Wtedy atmosferę dodatkowo podgrzewa mrok panujący za oknami, a gra światłami stwarza znacznie więcej możliwości.

Artysta na weselu jest w stanie przygotować spektakl, który na długo zapadnie w pamięci gości i państwa młodych. Zazwyczaj występuje on na ich zaproszenie, ale zdarza się, że jest to forma prezentu i niespodzianki np. od przyjaciół czy rodziców. W każdej sytuacji można liczyć na sporą dawkę dobrego humoru i świetnej zabawy. Udział w show to czas na złapanie oddechu po szaleństwach na parkiecie lub przeciwnie – rozpoczęcie imprezy, rozkręcenie jej i zintegrowanie gości. Jedno jest pewne – po takich przeżyciach tematów do rozmów nie braknie do rana!

Do organizacji pokazu magika zazwyczaj nie są wymagane szczególne przygotowania techniczne. Najlepsi artyści są w stanie dać spektakularny pokaz, nawet nie będąc na profesjonalnej scenie i nie korzystając z zaawansowanego nagłośnienia czy oświetlenia. Potrzebują niewielu gadżetów, a dzięki umiejętnościom konferansjerskim i improwizacji zawsze świetnie wpisują się w klimat zabawy.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane