Rozrywki na weselu - jak zaskoczyć gości? Wesele i Ślub z weselicho.net

Rozrywki na weselu - jak zaskoczyć gości?

Rozrywki na weselu - jak zaskoczyć gości?

Już od dawna wesela nie są tylko okazją do rodzinnych spotkań przy muzyce i jedzeniu. Coraz częściej organizatorzy troszczą się o to, aby dostarczały gościom niezapomnianych przeżyć. Dlatego serwują im drinki z parasolkami przygotowywane przez zatrudnionych barmanów czy zachęcają do udziału w puszczaniu lampionów. Jednym ze sposobów na urozmaicenie przyjęcia jest zorganizowanie pokazu iluzji.

Weselne rozrywki nie są już czymś ekstra, a raczej stanowią obowiązkowy punkt programu. Coraz trudniej też jest zaskoczyć gości, którzy zapewne już nie jeden raz mieli okazję podziwiać pieczenie dzika czy pokaz barmański. Szykujesz się do ślubu i zastanawiasz się, jaką atrakcję zaserwować rodzinie i przyjaciołom? Większość z nich zapewne uda się zaskoczyć iluzjonistycznym show zorganizowanym przez profesjonalnego magika.

Magik na weselu

Sala weselna to przestrzeń, która idealnie nadaje się do zorganizowania magicznego show. Ślub to wyjątkowy dzień, o niezapomnianym, trudnym do podrobienia klimacie. Odświętne ubrania, dobre humory, masa wrażeń, wzruszeń i innych emocji towarzyszy parze młodej i ich gościom. Do tego dochodzi wyjątkowy, elegancki styl sali weselnej, która skąpana jest w świecach, kwiatach, ciężkim dymie. Takie otoczenie jest idealne, aby zorganizować pokaz iluzji na wesele. Z tej możliwości korzystają zarówno osoby prywatne, które same podjęły się tego przedsięwzięcia, jak również wedding plannerzy.

Show zazwyczaj:

  • trwa od 30 minut do półtorej godziny (czas dostosowywany indywidualnie),
  • tematycznie jest dopasowywany do okoliczności oraz charakteru imprezy,
  • zakłada dwuelementowy występ – pokaz iluzji na scenie i magiczne show przy stolikach z udziałem gości.

Jak i kiedy urządzić pokaz?

Wielu informacji na temat urządzania pokazu można uzyskać od samego magika, który jest doświadczony w wykonywaniu show tego rodzaju. Doradzi on, w którym momencie zaprosić gości na show. Zazwyczaj następuje to po obiedzie i pierwszym tańcu, ale równie ciekawą opcją jest umieszczenie pokazu wieczorem, po kolacji czy krojeniu tortu. Wtedy atmosferę dodatkowo podgrzewa mrok panujący za oknami, a gra światłami stwarza znacznie więcej możliwości.

Artysta na weselu jest w stanie przygotować spektakl, który na długo zapadnie w pamięci gości i państwa młodych. Zazwyczaj występuje on na ich zaproszenie, ale zdarza się, że jest to forma prezentu i niespodzianki np. od przyjaciół czy rodziców. W każdej sytuacji można liczyć na sporą dawkę dobrego humoru i świetnej zabawy. Udział w show to czas na złapanie oddechu po szaleństwach na parkiecie lub przeciwnie – rozpoczęcie imprezy, rozkręcenie jej i zintegrowanie gości. Jedno jest pewne – po takich przeżyciach tematów do rozmów nie braknie do rana!

Do organizacji pokazu magika zazwyczaj nie są wymagane szczególne przygotowania techniczne. Najlepsi artyści są w stanie dać spektakularny pokaz, nawet nie będąc na profesjonalnej scenie i nie korzystając z zaawansowanego nagłośnienia czy oświetlenia. Potrzebują niewielu gadżetów, a dzięki umiejętnościom konferansjerskim i improwizacji zawsze świetnie wpisują się w klimat zabawy.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Jak urozmaicić przyjęcie weselne? Sposoby na niezapomniane atrakcje
Jak urozmaicić przyjęcie weselne? Sposoby na niezapomniane atrakcje
Co, oprócz zdjęć, może zaoferować dobry fotograf ślubny?
Co, oprócz zdjęć, może zaoferować dobry fotograf ślubny?
Najlepszy prezent dla mężczyzn – co podarować przyszłemu mężowi z okazji ślubu?
Najlepszy prezent dla mężczyzn – co podarować przyszłemu mężowi z okazji ślubu?
Reklama: