Ślubne chwile wiecznie żywe - jak to zrobić? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Ślubne chwile wiecznie żywe - jak to zrobić?

Ślubne chwile wiecznie żywe - jak to zrobić?
Średnio 4.50 na 2 głosów

Hellen Keller, pisarka i działaczka społeczna, trafie napisała kiedyś, że „najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie nie można ani zobaczyć, ani dotknąć, trzeba je poczuć sercem”. Tak właśnie jest z miłością i szacunkiem dwojga ludzi, którzy obdarzają siebie nawzajem czułością oraz zaufaniem i wstępują w związek małżeński. Ślub to przede wszystkim pełne emocji i magii chwile. Jak je zatrzymać, by były wiecznie żywe?

Nie pozwól wspomnieniom ślubnym zblednąć

Ze wszystkich momentów wartych zapamiętania w życiu, uroczystości ślubne i weselne są tymi najważniejszymi. Stanowią wejście w nowe życie, otwarcie drzwi do dzielenia codzienności z drugim człowiekiem. Dlatego tak istotne jest pielęgnowanie wszystkich ślubnych wspomnień, by za 5, 10 czy 30 lat tak samo się z nich cieszyć i wracać do nich z taką samą intensywnością.

Co zrobić, by ślubne chwile na zawsze zostały w pamięci? Wydrukuj je w postaci fotoksiążki ślubnej https://printu.pl/fotoksiazka/slubna/, która zatrzyma wszystkie najpiękniejsze kadry w solidnej oprawie. Duża część zdjęć ślubnych i weselnych najczęściej zalega gdzieś na dyskach, tylko niewiele z nich zostaje wydrukowanych, najczęściej po to, by postawić jedną odbitkę w ramce na meblach, a kilka wręczyć świadkom i rodzicom. To błąd!

Zadbaj o to, by te wyjątkowe fotografie miały piękną oprawę i by można było po nie sięgać np. podczas romantycznych wieczorów albo spotkań ze znajomymi.

Spersonalizowana pamiątka z dnia ślubu

Fotoksiążka ślubna pomoże Ci zatrzymać wspomnienia na dłużej. Dzięki wydrukowi fotografii bez problemu wrócisz pamięcią do chwili podziękowania rodzicom, krojenia tortu czy oczepin. Zobaczysz na nich czułość podczas pierwszego tańca i łzy wzruszenia najbliższych w czasie składania przysięgi. Fotoksiążkę możesz dowolnie modyfikować, wybierając rozmiar, liczbę stron czy rodzaj papieru. Wszystko zostanie dopasowane do Twoich upodobań i potrzeb.

Jeśli zależy Ci, by strony, na których wydrukowane zostaną zdjęcia, były sztywne, a całość rozkładała się na płasko, zdecyduj się na fotoalbum ślubny. Fotoalbum nie ma książkowego grzbietu, ale również możesz go zindywidualizować, decydując się na konkretny rozmiar, rodzaj papieru albo liczbę stron.

W obu przypadkach szczegóły zdjęć będą doskonale odwzorowane, dzięki czemu powrót do wspomnień będzie jeszcze przyjemniejszy.

Prosty sposób na zatrzymanie wyjątkowych chwil

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na fotoksiążkę, czy na fotoalbum, wystarczy 30 minut, by zaprojektować wszystkie strony i złożyć zamówienie.

Pomoże Ci w tym prosty w obsłudze kreator na stronie Printu.pl oraz gotowe szablony graficzne przygotowane z myślą o ślubnych uroczystościach. Wystarczy, że wybierzesz jeden z gotowych motywów, ułożysz fotografie na poszczególnych stronach, dodasz napisy i gotowe.

Ślub i wesele, choć tak dla nas ważne, z czasem mogą zacząć nieco zacierać się w pamięci. By nie zapomnieć o żadnych z istotnych szczegółów, zadbaj o zdjęcia, które w dowolnym momencie przypomną Ci o tym magicznym i emocjonującym czasie.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane