Sprawdź, dlaczego potrzebny Ci wedding planner Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Sprawdź, dlaczego potrzebny Ci wedding planner

Sprawdź, dlaczego potrzebny Ci wedding planner
Średnio 4.67 na 3 głosów

Jeśli właśnie wyznaczyliście z partnerem termin waszego ślubu, to z pewnością zastanawiacie się, jak zabrać się do organizacji całej uroczystości. Czeka was cała masa spraw do załatwienia i zadbanie o każdy szczegół, bo ten ważny dzień w waszym życiu musi być naprawdę piękny i niezapomniany. Aby ze wszystkim zdążyć i uniknąć brzemiennych w skutkach błędów, warto pomyśleć o pomocy specjalisty, czyli konsultanta ślubnego.

Co oferuje wedding planner?

Polska nazwa tego specyficznego zawodu może brzmieć organizator ślubów, choć dużo częściej używa się określenia konsultant ślubny. Zakres jego usług może być bardzo szeroki - od kompleksowej organizacji ślubu i wesela do pomocy w wybranych sprawach np. przygotowania atrakcji weselnych. Z pomocy takiego specjalisty korzysta coraz więcej par w Polsce i wynika to nie tylko z mody na tego rodzaju usługi, ale przede wszystkim z tego, że takie rozwiązanie jest wygodne i niesie za sobą wiele korzyści. Czego zatem można oczekiwać od konsultanta lub agencji ślubnej? Przede wszystkim dostosowania zakresu usług do oczekiwań i w ich ramach wszelkiej niezbędnej pomocy w sprawach organizacyjnych takich jak:

  • znalezienie miejsca na wesele
  • organizacja transportu dla młodej pary
  • dekoracje kościoła i sali weselnej
  • opracowanie menu i załatwienie cateringu
  • znalezienie zespołu muzycznego
  • opracowanie scenariusza uroczystości i atrakcji

To tylko wybrane usługi, jakie oferuje ślubny konsultant, ponieważ w zależności od oczekiwań danej pary, ich zakres może być znacznie poszerzony lub odwrotnie, zawężony do kilku zadań.

Korzyści z pomocy agencji ślubnej

Najważniejszą korzyścią wynikającą z usług specjalisty jest odciążenie młodej pary od całej listy obowiązków związanych z organizacją ślubu i wesela. Tak naprawdę przygotowania do uroczystości trwają nieraz wiele miesięcy i wiążą się z koniecznością poświęcenia na nie mnóstwa czasu, a także posiadania umiejętności organizacyjnych. Organizacja wesela wymaga sporządzenia planu, działania w ramach określonego budżetu, a często także wyszukania dostawców bardzo specyficznych usług związanych z niestandardowymi wymaganiami przyszłych małżonków. Zwykłego człowieka takie zadania mogą przerosnąć, a także być powodem ogromnego stresu, który w przypadku młodej pary i tak jest już wystarczająco silny. Właśnie dlatego warto te zadania powierzyć profesjonalistom. Przykładem niech będzie agencja ślubna Beautifulday, która działa na rynku od kilkunastu lat, więc organizację ślubów i wesel opanowała do perfekcji. Jest w stanie zorganizować uroczystość w każdym stylu i z każdym motywem przewodnim, a także spełnić nawet najbardziej wymyślne życzenia swoich klientów. Co więcej, klienci agencji mogą liczyć na duży wybór usługodawców, ponieważ przez tak wiele lat działalności firmie udało się nawiązać wiele kontaktów biznesowych z najlepszymi firmami w branży. Duży wybór sprawdzonych usługodawców oznacza nie tylko pewność wysokiej jakości usług, ale również możliwość znalezienia firm oferujących najkorzystniejsze ceny, które pozwolą zmieścić się w zaplanowanym budżecie.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: