Sztućce, naczynia i kubki jednorazowe - niezbędne na plenerowych imprezach! Wesele i Ślub z weselicho.net

 • Zespół na wesele - trudny wybór ?
 • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
 • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
 • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
 • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
 • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Sztućce, naczynia i kubki jednorazowe - niezbędne na plenerowych imprezach!

Sztućce, naczynia i kubki jednorazowe - niezbędne na plenerowych imprezach!
Średnio 4.67 na 3 głosów

Materiał zewnętrznyMateriał zewnętrznyMateriał zewnętrzny

Plenerowe imprezy, takie jak grille, przyjęcia ogrodowe czy wesela na otwartej przestrzeni, nie mogą obyć się bez wykorzystania jednorazowych elementów wyposażenia, takich jak sztućce, naczynia i kubki jednorazowe. Sprawdź, co będzie ci potrzebne do organizacji imprezy na wolnym powietrzu oraz jakie są najnowsze trendy w tej dziedzinie.

 1. Dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie?
 2. Jakie wyposażenie ci się przyda?
 3. Ciekawe propozycje

Dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie?

Przyjęcia plenerowe, nawet te bardziej uroczyste, jak chrzciny czy wesela, rządzą się nieco innymi prawami, niż imprezy organizowane w salach restauracyjnych i domach weselnych. Dlatego w takich okolicznościach spokojnie można częściowo lub całkowicie skorzystać z rozwiązania, jakim są jednorazowe sztućce, naczynia i inne akcesoria. Ich największą zaletą jest niska cena (często są tańsze niż wynajęcie zastawy), a także wygoda korzystania - po zakończeniu imprezy wszystkie wykorzystane elementy można po prostu wyrzucić, bez konieczności mycia, składowania i transportu. Dodatkowo, nie trzeba się obawiać, że drogie kieliszki czy kosztowny obrus zostaną uszkodzone, ponieważ wszystkie części zastawy są jednorazowe.

Jakie wyposażenie ci się przyda?

Podczas imprezy plenerowej możesz wykorzystać bardzo wiele jednorazowych elementów wyposażenia - między innymi:

 • zastawę: kubki jednorazowe, kieliszki, lampki do wina lub szampana, kubki koktajlowe, miski, talerze, tace, półmiski, sztućce, patyczki do szaszłyków czy słomki do napojów
 • pojemniki na zimne i gorące napoje oraz potrawy
 • nakrycia stołu, takie jak jednorazowe obrusy czy papierowe serwetki
 • dekoracje i dodatki, na przykład balony czy świece

Niezbędne będą także akcesoria ułatwiające utrzymanie higieny i czystości - ręczniki papierowe, chusteczki czy worki na śmieci.

Ciekawe propozycje

Obecnie na rynku produktów jednorazowych dostępne jest wiele interesujących propozycji, które ułatwiają wybranie produktów dopasowanych do charakterystyki imprezy i potrzeb klienta. Można zdecydować się na przykład na zakup jednorazowych sztućców i naczyń w wersji eleganckiej, która lepiej niż wariant standardowy sprawdzi się na uroczystych przyjęciach w plenerze - weselach, chrzcinach czy komuniach. Dostępny jest również coraz większy wybór produktów ekologicznych, które stanowią doskonałą propozycję dla osób, którym leży na sercu dobro środowiska naturalnego. Wśród takich ofert można znaleźć między innymi kubki, talerze, tacki, słomki i miski wykonane z materiałów biodegradowalnych - drewna, kartonu i papieru, a nawet odpowiednio przetworzonych otrąb pszennych.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane