Szukasz idealnych obrączek, a oferta Cię przerasta? Sprawdź niepowtarzalne propozycje od A&A Wesele i Ślub z weselicho.net

Szukasz idealnych obrączek, a oferta Cię przerasta? Sprawdź niepowtarzalne propozycje od A&A

Szukasz idealnych obrączek, a oferta Cię przerasta? Sprawdź niepowtarzalne propozycje od A&A

Jeżeli chcesz znaleźć idealne obrączki ślubne, stoisz przed niezwykle trudnym zadaniem. Ta biżuteria będzie towarzyszyła Tobie i małżonkowi przez całe życie. Obrączki ślubne mają znaczenie symboliczne, przypominają o złożonej przysiędze małżeńskiej i są sentymentalną pamiątką. Ponadto występują one w całym mnóstwie wariantów, jeśli chodzi o rodzaj kruszcu, wykończenie, profil.

Wybierając tę biżuterię ślubną, podejdź bezkompromisowo do kwestii jej jakości. Możesz postawić na obrączki wykonane z białego, żółtego złota, z platyny. Pamiętaj jednak, że tylko nieliczni producenci dbają o wysoką jakość biżuterii, wykorzystywanych kruszców i o jej staranne wykończenie. Oto przewodnik po rodzajach obrączek, dzięki któremu nie pogubisz się w gąszczu różnorodnych ofert.

Kiedy i gdzie kupić obrączki ślubne?

Nawet jeśli data ślubu wydaje się odległa, nie zwlekaj z odwiedzinami u jubilera. Wbrew pozorom nie tak łatwo znaleźć wymarzone obrączki ślubne, a czas do "godziny zero" topnieje zwykle w zdumiewającym tempie.

Dlatego zacznij szukać biżuterii, jak tylko ustalisz datę ceremonii. O zakupie obrączek pomyśl najpóźniej trzy miesiące przed ślubem. Jeśli przyszłych małżonków interesuje biżuteria na zamówienie, warto wybrać się do jubilera jeszcze wcześniej.

Wybór obrączek ślubnych jest ogromny – aby się o tym przekonać, wystarczy przejrzeć w internecie ofertę salonów jubilerskich. Mimo tego nie warto decydować się na zakup biżuterii ślubnej online. Zakup obrączek to poważna decyzja. Muszą one przecież:

  • wygodnie leżeć na palcu właściciela – dobrze dopasowana obrączka nie będzie ani uwierać, ani powodować jakiegokolwiek dyskomfortu. Przekonasz się o tym, przymierzając biżuterię;
  • pod każdym względem podobać się przyszłym małżonkom – dlatego należy zobaczyć je na własne oczy i kupić komplet obrączek po konsultacji z jubilerem.

W związku z powyższym obrączki ślubne najlepiej kupować stacjonarnie – można to zrobić np. w Domu Jubilerskim A&A. Salony tej marki znajdują się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 100, Piotrkowskiej 46, Piotrkowskiej 146, Piotrkowskiej 60, Pabianickiej 245, przy al. Kościuszki 39 oraz w Częstochowie przy al. Wojska Polskiego 207. Przymierzając obrączki ślubne w sklepie jubilerskim, możesz przekonać się, czy odpowiada ci profil danego modelu i czy dobrze leży on na palcu.

Rodzaje obrączek ślubnych – jak wybrać te idealne?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na obrączki z białego złota, złota żółtego czy z platyny, pamiętaj, że liczy się nie tylko ich wygląd. Kruszce te muszą być wysokiej jakości, a biżuteria starannie wykonana. Złote obrączki ślubne powinny zostać stworzone przez renomowanego, zaufanego producenta, który dopracuje je w każdym szczególe.

Jeśli chcesz wybrać idealne obrączki ślubne, zastanów się, co jest dla Ciebie ważne – zważywszy, że wybór jest ogromny. Wybierać możesz spośród:

  • obrączek wykonanych z różnych kruszców – do ich produkcji jest wykorzystywane najczęściej białe złoto, żółte złoto oraz platyna. Jeśli chodzi o dwa pierwsze kruszce, mogą one mieć próbę 14k 585 lub 18k 750;
  • różnorodnie wykończonych modeli – dużą popularnością cieszą się proste, ale bardzo eleganckie obrączki klasyczne. Jednak możesz zdecydować się również na finezyjnie wykończony model – np. z kamieniami szlachetnymi. Będą one zarówno symbolem przysięgi małżeńskiej, jak i ekskluzywną ozdobą;
  • kilku rodzajów profili – to, jak wykończona będzie wewnętrzną krawędź obrączki, zaważy na wygodzie jej noszenia. Może mieć ona profil półokrągły, płaski lub płaski fazowany.

Obecnie najpopularniejsze są obrączki wykonane z białego złota. Zainteresowaniem cieszą się także te ozdobione błyszczącymi cyrkoniami i brylantami. Dla narzeczonych duże znaczenie ma też próba złota. Mimo że wybierają oni najczęściej złote obrączki o próbie 585, to coraz większą popularnością cieszy się także kruszec próby 750.

Dlaczego warto wybrać obrączki ślubne z Domu Jubilerskiego A&A?

Niezależnie od tego, czy zamierzasz wybrać obrączki dwukolorowe, z czystego złota, z platyny, modele klasyczne czy z kamieniami, najlepiej kupować je od renomowanego producenta. Dopracowane w szczegółach obrączki, które mają unikatowy styl i charakter znajdziesz w Domu Jubilerskim A&A. Decydując się na biżuterię od marki z tradycjami, masz pewność, że zostanie ona wykonana z rzemieślniczą starannością i artystyczną finezją. Poza tym trzeba zaznaczyć, że firma produkuje i sprzedaje wyłącznie biżuterię w wysokiej próbie złota – 14k 585 oraz 18k 750. To stworzona z pasją biżuteria dla najbardziej wymagających narzeczonych.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Sala weselna – czego trzeba się dowiedzieć przed wynajmem?
Sala weselna – czego trzeba się dowiedzieć przed wynajmem?
Ostatni dzień singla. Czyli wieczór panieński w SPA!
Ostatni dzień singla. Czyli wieczór panieński w SPA!
Najczęściej wybierane prezenty na wieczór panieński
Najczęściej wybierane prezenty na wieczór panieński
Reklama: