Teledyski z wesela - coś nowego z Hollywood Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Teledyski z wesela - coś nowego z Hollywood

Teledyski z wesela - coś nowego z Hollywood
Średnio 3.75 na 4 głosów

W dzisiejszych czasach każdy szuka czegoś nowego, niepowtarzalnego. Chce by dzień naszego ślubu rodzina i znajomi pamiętali długo. Wspominali nas i mówili o tym jak ich zaskoczyliśmy czymś nowatorskim niczym z hollywoodzkiego snu.

Większość dzisiejszych atrakcji zapożyczamy zza oceanu. W USA nadal tworzy się najciekawsze pomysły i ciągle się to zmienia. Jeśli więc nie jesteśmy zwolennikami tradycji; choć wcale nie mówimy, że jest już nie modne wręcz przeciwnie nadal wielu z nas po nią sięga. To inne spojrzenie choćby na nagranie naszego ślubu i wesela wcale nie jest złym pomysłem.

Teledyski z wesela to nowoczesne spojrzenie na filmy ślubne, które nie są powielanym schematem długometrażowych filmów od przysięgi małżeńskiej po oczepiny. W takim teledysku można zaaranżować różne ciekawe sytuacje, przedstawić bawiących się gości i stworzyć film. Modne zaczynają być wesela o różnej tematyce i taki film jest wówczas ciekawym pomysłem. Organizowane są wesela w stylu włoskim, rustykalnym, greckim i bardziej zabawne jakby wyrwane z westernowego miasteczka czy z bajki „ Tysiąca i jednej nocy”.

Czas trwania takiego teledysku ustala się z kamerzystą, który wybierze najważniejsze i najciekawsze momenty uroczystości.

Videofilmowanie zapisywane jest na bluray oraz dvd.

Jeśli chcesz mieć ciekawą, niepowtarzalną pamiątkę ze swojej uroczystości możesz skorzystać z takiej formy zapisu tego najważniejszego dnia w życiu.

Polecamy


Tekst

Marzena WitaszekUdostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: