Top 3 sposoby na sprawdzenie wierności narzeczonego Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Top 3 sposoby na sprawdzenie wierności narzeczonego

Top 3 sposoby na sprawdzenie wierności narzeczonego
Średnio 4.83 na 6 głosów

Już niedługo nadejdzie TEN wielki dzień. Dzień, który zostanie okrzyknięty najszczęśliwszym dniem Twojego życia. Będą Ci o tym przypominać przyjaciółki, znajomi i rodzina. Ale czy na pewno tak będzie?

Związanie się węzłem małżeńskim to poważna sprawa. W końcu w majestacie prawa będziecie obiecywać sobie, że zrobicie wszystko, aby wasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe. O zwiększeniu szans na spełnianie przysięgi możesz przekonać się jeszcze przed ślubem. Jak? Sprawdzając wierność i lojalność swojego wybranka.

Dlaczego warto się o tym przekonać? Jeżeli Twój narzeczony ma problemy z zachowaniem wierności przed ślubem, możesz przypuszczać, że po ślubie niewiele się zmieni. Niestety, tendencja do skoków bok może się nasilić, a Ty zmarnujesz najlepsze lata swojego życia.

Jak sprawdzić wierność narzeczonego?

Oto najlepsze porady detektywistyczne na sprawdzenie życiowego partnera.

  1. Jeżeli zdarzają Ci się częste podróże służbowe, podczas których Twój wybranek ma trudności z naciśnięciem zielonej słuchawki, warto upewnić się, co dzieje się w Twoim mieszkaniu. W tym celu możesz zamontować minikamerę ukrytą w jakimkolwiek przedmiocie codziennego użytku. Niektóre z tego rodzaju urządzeń dysponują także wbudowanym modułem WiFi, dzięki czemu umożliwią Ci podgląd na żywo! Jeżeli partner spotyka się z kochanką w mieszkaniu pod Twoją nieobecność, możesz przyłapać go niemal na gorącym uczynku.
  2. Ślady romansów zostają w sieci. Jeśli Twój narzeczony często korzysta z komputera do późnych godzin nocnych i sprawia wrażenie wyraźnie zakłopotanego, kiedy próbujesz dostrzec czym właściwie się zajmuje, powinna Ci się zapalić czerwona lampka. W tym wypadku sprawdzą się tzw. keyloggery sprzętowe, które instalujesz na sprzęcie komputerowym. Przechwytują one treści tekstowe wprowadzane przez głównego użytkownika komputera. Keyloggery działają w sposób anonimowy, nie musisz się więc martwić, że Twój wybranek cokolwiek zauważy.
  3. Kiedy Twój partner nieustannie wraca do domu w późnych godzinach nocnych, a na jego koszuli znajdujesz ślady czerwonek szminki i zapach damskich perfum, nie powinnaś mieć złudzeń. Na potwierdzenie przypuszczeń doskonale sprawdzą się testy wierności, które możesz wykonać samodzielnie. Wykrywają one ślady biologiczne na każdym materiale (np. spodni), a ich wyniki są jednoznaczne.

Jeśli podejrzewasz, że Twój narzeczony mógł mieć problemy z dochowaniem wierności, możesz także sięgnąć po wsparcie prywatnego detektywna. Profesjonalny detektyw dostarczy Ci bezspornych dowodów na zdradę partnera. Więcej informacji o tym jak wykryć zdradę, znajdziesz na stronie http://porady-detektywistyczne.pl .

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: