Top 5 gadżetów na wieczór panieński! Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Top 5 gadżetów na wieczór panieński!

Top 5 gadżetów na wieczór panieński!
Średnio 4.50 na 2 głosów

Poznaj najlepsze gadżety erotyczne, które uświetnią każdą imprezę!

Wieczór panieński to wyjątkowy moment w życiu przyszłej panny młodej. To ostatnia noc, którą spędzi jako panna. W tym czasie liczą się tylko koleżanki, marzenia i dobra zabawa! Jak zorganizować dobrą imprezę na wieczorze panieńskim? Nasze propozycje na pewno Wam pomogą! Przedstawiamy top 5 najlepszych gadżetów na wieczór panieński!

Sukienki erotyczne na wieczór panieński

Niektórzy uważają, że mężatkom, bez względu na wiek, nie przystoi ubierać się wyzywająco. Nie popieramy tego krzywdzącego założenia, że kobieta nie powinna prowokować mężczyzn strojem. Kobiece piękno warto podkreślać! Dlatego strój na wieczór panieński powinien być wyjątkowy. Taki, w którym będziesz czuła się wygodnie i dobrze, ale również bardzo seksownie. Sukienki erotyczne z pewnością będą tutaj bardzo pomocne. Warto wiedzieć, że seksowne erotyczne sukienki to nie tylko wyzywające mini. Ołówkowe, obcisłe sukienki zawsze uwydatniają piękno damskiej figury.

Gadżet erotyczny na prezent dla kobiety

Koniec panieństwa to nie koniec przyjemnego życia. Stereotypy mówią, że gadżety erotyczne są dla singli, ale to bzdura! Małżeństwo jest doskonałą okazją, by wciąż wspinać się wyżej po drabinie seksualnych umiejętności i doznań. W końcu mąż nie będzie mógł odmówić ukochanej! Wbrew pozorom gadżet erotyczny na prezent dla kobiety jest bardzo popularny, również na wieczór panieński. Można postawić na wyjątkowy wibrator dla kobiety lub od razu sprezentować wibrator do użycia w parze. Szczególnie udane są wibratory sterowane smartfonem, które pozwalają na przeżywanie przyjemności w parze na dowolną odległość.

Gry erotyczne na wieczór przed imprezą

Zanim grupa zaprzyjaźnionych dziewcząt wyruszy na imprezę wieczoru panieńskiego, spędza trochę czasu we wspólnym gronie w domu jednej z nich. To doskonała okazja, by rozluźnić atmosferę za pomocą gier. Gry erotyczne są zabawne i na tyle subtelne, że podobają się każdej parze i grupie przyjaciół. Musicie tylko pamiętać, by wybrać grę erotyczną dedykowaną grupie, a nie parze. Na szczęście wybór jest bardzo duży!

Seksowne kostiumy i przebrania na wieczór panieński

Wspominaliśmy już o sukienkach erotycznych, ale naprawdę odważne dziewczęta mogą pójść krok dalej. Seksowne kostiumy i przebrania na wieczór panieński są popularne w gronie dobrych przyjaciółek, które wiedzą, że mogą wspólnie zaszaleć. Seksowny kostium diablicy, pielęgniarki czy pokojówki jest odważny, ale świetnie wpisuje się w klimat wieczoru panieńskiego. Zbyt wyzywający kostium erotyczny zawsze można uzupełnić o własne dodatki, które nieco złagodzą imprezowy look. Ostrzejszą wersję zawsze można zostawić sobie dla partnera.

Śmieszne akcesoria na wieczór panieński

Śmieszne akcesoria na wieczór panieński są znane od lat. Cukierki, lizaki, słomki i opaski na włosy w kształcie penisa są może trochę tandetne, ale towarzyszą wielu imprezom. Nam podobają się erotyczne żelki, które można zanurzyć w alkoholu i otrzymać smaczną przekąskę z procentami. Takie żelki są zabawne i świetnie urozmaicają wieczór przed imprezą lub wtedy, gdy imprezujecie w domu.

Nie zawsze trzeba wiele, by impreza była niezapomniana. Pamiętajcie, że najważniejsze jest, by wieczór panieński pasował stylem do przyszłej panny młodej. Impreza będzie udana, kiedy towarzystwo złapie wspólny rytm i nikt nie będzie czuł się skrępowany. Subtelne gadżety na pewno Wam w tym pomogą!

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: