Trendy w organizacji wesel w 2019 roku Wesele i Ślub z weselicho.net

Trendy w organizacji wesel w 2019 roku

Trendy w organizacji wesel w 2019 roku

Jeżeli planujesz w przyszłym roku powiedzieć „tak” swojej drugiej połówce, musisz już teraz pomyśleć o tym, w jaki sposób udekorujesz salę weselną, zaaranżujesz dekoracje kwiatowe oraz przygotujesz prezenty dla gości i stoły. W tym poradniku podpowiemy, jakie kolory będą cieszyć się największym powodzeniem w nadchodzącym roku i w jaki sposób wykorzystać je w przedślubnych przygotowaniach.

Pastelowe barwy – klasyka ślubnego gatunku

Moda na pastelowe barwy na weselu przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Zakorzeniła się na dobre, na zawsze odmieniając podejście do dekoracji weselnych, bukietów ślubnych i akcesoriów. W 2019 roku dużym powodzeniem cieszy się nieśmiertelny pudrowy róż, ale także kojąca mięta. Każdy z nich jest lekki i dobrze pasujący do charakteru uroczystości. Barwy można zastosować w suknach ślubnych druhen, organizacji stołów gości, urządzaniu ścianki, która stanie za młodą parą oraz w bukiecie ślubnym.

Bliżej natury. Drewno w weselnych dekoracjach

Trendy związane z ekologią i powrotem do natury funkcjonują nie tylko w branży home decor, ale również w weselnych dekoracjach. Ścianki wykonane z drewna pasują do wesela organizowanego zarówno w rustykalnym, jak również nowoczesnym stylu. Plastry drewna, drewniane świeczniki, drewniana tablica gości i drewniane krzesła w naturalnym odcieniu są bardzo modnym akcentem przyjęć weselnych w tym sezonie. Firmy zajmujące się profesjonalną organizacją wesela Tychy (ale również imprez takich jak jubileusz firmowy czy Sylwester Tychy) coraz chętniej sięgają po ten trend.

Kwieciste motywy – kwiatowe ścianki, girlandy i bukiety

Czym byłoby wesele, gdyby nie obecność żywych kwiatów? Ich urok wspaniale podkreśla odświętny charakter uroczystości, czyniąc salę weselną bardziej przytulną, a zarazem elegancką. W ostatnich latach kwiaty bardzo zyskały na znaczeniu. Bukiety stanowiące wystrój sal stają się bardziej okazałe i pojawiają się w większych ilościach. W niektórych miejscach, na przykład na kolumnach czy belkach stropowych, pojawiają się pachnące kwiatowe girlandy. Również ogrody wokół sal weselnych stają się bardziej zadbane i sprzyjają wykonywaniu pamiątkowych zdjęć. Dużą popularnością cieszą się również ścianki ustawiane za młodą parą, wykonane z żywych pąków kwiatowych lub mchu. Zastosowanie żywych roślin dopełnia całości dekoracji, czyniąc odpowiednią atmosferę sprzyjającą dobremu samopoczuciu zarówno nowożeńców, jak też ich gości.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Dekoracje sali weselnej i samochodu do ślubu
Dekoracje sali weselnej i samochodu do ślubu
Ślub zimą czy latem? Zalety i wady obu terminów.
Ślub zimą czy latem? Zalety i wady obu terminów.
Krówki na weselu - jak je wręczyć gościom?
Krówki na weselu - jak je wręczyć gościom?
Reklama: