Triki na wiosnę jak odświeżyć garderobę tanim kosztem i wyglądać elegancko i modnie Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Triki na wiosnę jak odświeżyć garderobę tanim kosztem i wyglądać elegancko i modnie

Triki na wiosnę jak odświeżyć garderobę tanim kosztem i wyglądać elegancko i modnie
Średnio 4.50 na 2 głosów

Wiosna coraz bliżej. Zastanawiacie się, jak odświeżyć swoją szafę, aby była modna i funkcjonalna? Poznajcie totalne must have np. mokasyny, ubrania z motywem grochów, które podbiją naszą szafę. Przekażemy Wam również kilka trików, które pomogą przygotować Wam szafę ubrań na wiosnę.

Wiosenne porządki czas start!

Na pierwszy ogień warto zrobić porządną selekcję w ubraniach: w czym już dawno nie chodziliśmy, co jest na nas za małe/ za duże, a może część ubrań jest już zniszczona. Kiedy mamy już posegregowane ubrania, warto przejrzeć, czy któreś z części które nie nosimy nie mogą dostać jeszcze drugiego życia. Może warto zrobić dobry uczynek i przekazać je potrzebującym.

Świetnym trikiem na zmianę garderoby na wiosnę jest przeróbka posiadanych już ubrań np. dodani kolorowej naszywki na kurtkę, czy skrócenie jeansów i zamiana ich na szorty.

Organizacja gwarantem sukcesu

Aby w pełni wykorzystać ubrania, które mamy warto rozłożyć je na widoku i poukładać na dwa sposoby. Pierwszym z nich łączenie spodnie do spodni, koszulki do koszulek itd. W tym przypadku warto jak najwięcej rzeczy powiesić na wieszakach, aby spokojnie zobaczyć wszystkie, nawet dotąd zapomniane ciuchy. Drugim, częściej wykorzystywanym sposobem w organizacji jest łączenie ciuchów w zestawy. Dzięki temu nie zapomnimy o żadnym z elementów ubiorów i zdecydowanie ułatwimy sobie podejmowanie decyzji podczas rannego poszukiwania stylizacji.

W swojej szafie warto mieć kilka klasycznych elementów jak np. białe buty sportowe, szpilki, dobrze skrojone do sylwetki jeansy, czy biała klasyczna koszula.

Trendy, czy warto za nimi podążać?

Główną zasadą podczas wybierania stylizacji powinna być ta, aby nasz ubiór był zgodny z naszą osobowością i żebyśmy dobrze się w nim czuli. Przygotowywanie gotowych stylizacji z pewnością pomoże odnaleźć zależność w doborze ubrań, żeby przykładowo określić, czy wolimy styl elegancki, czy sportowy, sukienki, czy spodnie itd. W zestawieniu ze sobą np. różnych tkanin, faktur mogą pomóc nam trendy. Pojawiają się one najczęściej dwa razy w ciągu roku: na sezon wiosna/lato oraz jesień/zima. Do trendów wiosennych 2020 zaliczają się m.in. pastelowe odcienie w ubraniach np. fiolety, groszki, beżowe total stylizacje oraz mokasyny i sportowe buty.

Tak naprawdę należy trendy traktować jako inspirację, która z pewnością może się okazać bardzo pomocna. Aby wyglądać modnie warto zainwestować w kilka ciuchów z najnowszych trendowych kolekcji i zestawić je z posiadanymi już ubraniami.

Jakiego elementu nie może zabraknąć w Waszej szafie? Podzielcie się swoimi 3 ulubionymi must-havami?

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: