Water ink - szybki sposób na stylizację paznokci Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Water ink - szybki sposób na stylizację paznokci

Water ink - szybki sposób na stylizację paznokci
Średnio 4.50 na 2 głosów

Nail art - czym jest i skąd się bierze jej (wciąż) rosnąca popularność? “Sztuka na paznokciach” może się ograniczać do czegoś bardzo abstrakcyjnego, ale i być wiernym odwzorowaniem jakiegoś obrazu czy postaci. Wszystko zależy od doświadczenia stylistki paznokci i Twoich indywidualnych preferencji. Rodzajów zdobień jest tak wiele, że niekiedy trudno jest podjąć decyzję. Wiele paznokciomaniaczek wybiera wtedy to, co nowe, czyli np. water ink…

Water ink ekspresową stylizacją paznokci

Water ink to nic innego jak akwarela do zdobień. Produkt zdecydowanie ułatwia zdobienie płytek. Dzięki niemu to, co niemożliwe, stanie się bardzo realne. Nawet najbardziej skomplikowane zdobienia staną się dostępne na wyciągnięcie dłoni… a nawet palców!

Akwarela do zdobień krok po kroku

Produkty do nail art z linii WATER INK Molly Lac art to gwarancja najwyższej jakości i trwałości. Akwarele do zdobień bardziej przypominają tusz niż rzeczywisty lakier hybrydowy. Już wiele razy zetknęliśmy się z opinią, że to niemożliwe, aby TAKĄ stylizację wykonać w TAKIM czasie! Ty również nie dowierzasz…? Zaczynamy!

Przygotowanie płytek

Myślisz, że kolejny raz powtórzymy to samo? Niestety (lub stety) - tak właśnie będzie. Chcemy udowadniać, że pielęgnacja i przygotowanie płytek są tak istotne, że nie można o nich zapomnieć. To w końcu tylko nadanie kształtu paznokciom, odsunięcie skórek i - ewentualnie - wypolerowanie płytek. To dużo czy mało? Pozwól, że ocenę pozostawimy już tylko Tobie.

Etap przed malowaniem

Zanim jeszcze pomalujesz swoje płytki jednym z przepięknych lakierów hybrydowych, przygotuj je do tego. Przede wszystkim - odtłuść płytkę, zaaplikuj bazę i utwardź ją w lampie LED/UV. Uwierz, że tak nabłyszczone paznokcie odwdzięczą Ci się… trwalszą stylizacją! Wracając do kwestii malowania płytek, to jest właśnie najlepszy czas na tę czynność.

Malowanie paznokci

Przechodzimy do etapu tuż “przed” zdobieniem, czyli - malowania. Tu cały proces nie różni się niczym od “tradycyjnego” manicure hybrydowego. Po aplikacji każdej warstwy produktu, utwardź go w lampie UV/LED. Zwróć uwagę, żeby nie nałożyć zbyt dużo lakieru na płytki. Z uwagi na dużą pigmentację lakieru hybrydowego, wystarczy minimalna jego ilość.

Zdobienie paznokci

Po pomalowaniu płytek następuje najważniejszy punkt manicure, czyli samo zdobienie. Doskonale nadaje się do tego produkt Molly Lac ART WATER INK. Wystarczy nałożyć go na lakier hybrydowy w taki sposób, by plamki się rozmyły. Po tym, jak odparują, nałóż kontur i utwardź płytki w lampie UV/LED. Chyba przyznasz nam rację, że sam proces zdobienia jest naprawdę prosty, prawda…?

Molly Lac ART WATER INK - zalety

Akwarela do zdobień to fantastyczna metoda na spektakularną stylizację. Linia Molly Lac ART WATER INK to 14 kolorów, stworzonych do zdobień nail art. Jest ona uwielbiana przez paznokciomaniaczki z uwagi na swoje liczne zalety.

Mocna pigmentacja

Akwarele do zdobień Molly Lac ART WATER INK są bardzo mocno napigmentowane. Dzięki temu wystarczy już niewielka ich warstwa, żeby osiągnąć fantastyczny efekt na swoich płytkach. Z pigmentacją łączy się kolejna zaleta produktów…

Wysoka wydajność

Dzięki swojej mocnej pigmentacji, akwarele do zdobień są bardzo wydajne. Kupując jedną buteleczkę produktu, możesz cieszyć się oryginalną stylizacją paznokci przez wiele tygodni.

Prosta aplikacja

Mogłoby się wydawać, że tak spektakularny efekt jest niemal nieosiągalny do uzyskania w warunkach domowych. Nic bardziej mylnego. Nawet mniej doświadczone paznokciomaniaczki doskonale radzą sobie z akwarelami do zdobień Molly Lac ART WATER INK.

Ogrom możliwości stylizacji

Akwareli można używać zarówno samodzielnie, jak i jako tło pod inne zdobienia. Biorąc pod uwagę fakt, że występują aż w 14 kolorach, daje to szerokie spektrum możliwości. Jedno jest pewne - każda paznokciomaniaczka z pewnością znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Stylizacja paznokci może być jednocześnie oryginalna i prosta

Akwarele do zdobień sprawią, że każda stylizacja paznokci stanie się oryginalna i przykuwająca spojrzenia. Taki manicure sprawdzi się u większości kobiet. Zarówno tych, które uwielbiają nieregularne kształty i luźne impresje, jak i preferujących dzieła sztuki w wersji mikro na swoich płytkach. Dzięki Molly Lac ART WATER INK uzyskasz manicure w stylu nail art - tak ostatnio modny wśród paznokciomaniaczek na całym świecie. Wypróbuj kolekcję akwareli do zdobień i przekonaj się, że można uzyskać spektakularny efekt w prosty sposób w bardzo krótkim czasie!

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: