Wedding planner czy ślub na własną rękę? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Wedding planner czy ślub na własną rękę?

Wedding planner czy ślub na własną rękę?
Średnio 4.67 na 3 głosów

Wedding Planner, czyli polski konsultant ślubny to zawód, który trafił do nas z Zachodu. Właśnie tam, usługa Wedding Plannera cieszy się ogromną popularnością. Na polskim rynku możemy spotkać całkiem sporo firm proponujących usługę organizacji wesela... ale w zasadzie jak to wygląda? W jakim stopniu odciążona jest przyszła para młoda? Czy warto organizować ślub na własną rękę? Kim jest wedding planner?

To osobą odpowiedzialna za część organizacyjną Waszej uroczystości ślubnej i weselnej. Wedding planner posiada wiedzę na temat branży ślubnej, z którą łatwiej jest mu podejmować decyzje. Osoba ta pełni również funkcję pomocnika w dniu uroczystości. Jest pośrednikiem między parą młodą a podwykonawcami ślubnymi. Konsultant może posiadać certyfikaty potwierdzające kompetencje, ale nie jest to obligatoryjne do wykonywania tego zwodu. Aby skorzystać z usługi konsultanta ślubnego, należy liczyć się z kosztem od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Choć osoba ta odciąży Was znacznie, musicie przygotować się na dodatkowy, wcale nie mały wydatek.

Samodzielna organizacja wesela

Kiedy emocje po zaręczynach nieco uspokajają się i rozpoczynamy kreślenie ślubnych planów, entuzjazm nieco opada. Dopiero wtedy zaczynamy zdawać sobie sprawę ze złożoności organizacji tego wydarzenia. Choć ilość spraw do załatwienia może nas przytłaczać, jest to zupełnie niepotrzebne! Co zrobić, aby organizacja ślubu i wesela na własną rękę była prosta i przyjemna? Zacznijcie od dobrego planu! To Wy najlepiej znacie swoje potrzeby i wizje tego wyjątkowego dnia. Czeka Was szczera rozmowa, kompromisy i spisanie wszystkich oczekiwań na papier. Jesteśmy pewni, że Wasi bliscy również posłużą dobrą radą i słowem :)

Planer ślubny - bez niego ani rusz!

Aby nie pogubić się w ślubnych planach, budżecie i oczekiwaniach zaopatrzcie się w Planner Ślubny taki jak planer ślubny Make It Easy. Dlaczego okaże się niezbędny podczas planowania tej uroczystości na własną rękę? Znajdziecie w nim masę porad dotyczących organizacji ślubu i wesela, listy pytań do podwykonawców ślubnych, harmonogramy przygotowań ślubnych, wszelkie informacje dotyczące dokumentów, umów. W plannerze zapiszecie wszystkie istotne informacje i dowiecie się jak krok po kroku zorganizować ten wyjątkowy dzień. Planner Ślubny stanie się najwspanialszą pamiątką ślubną! Koszt Plannera Ślubnego to kilkadziesiąt złotych.

Gotowi do działania?

Sami zdecydujcie, czy wolicie przenieść odpowiedzialność organizacyjną na Konsultanta ślubnego, czy podjąć się organizacji na własną rękę z pomocą planera ślubnego. My zachęcamy do podjęcia się tego wyjątkowego zadania! Satysfakcja z efektu końcowego jest nieoceniona, ponadto poczucie, że sami włożyliście całe serce w przygotowania, daje poczucie niesamowitej radości.

Życzymy Wam mnóstwa radości i ekscytacji podczas planowania Waszego wymarzonego ślubu!

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: