Wesele jak z bajki - Warmia i Mazury Wesele i Ślub z weselicho.net

Wesele jak z bajki - Warmia i Mazury

Wesele jak z bajki - Warmia i Mazury

Marzycie o wyjątkowym weselu na Mazurach? A może od dawna śni się Wam rustykalne wesele na Warmii? Imprezy okolicznościowe w Olsztynie, sercu Warmii i Mazur, wyróżniają się otoczeniem przepięknej przyrody i wyjątkowymi zabytkami, które pięknie prezentują się jako tło sesji zdjęciowej młodej pary. Dlaczego warto zorganizować wesele w Olsztynie?

Rustykalne imprezy okolicznościowe w Olsztynie

Każda młoda para marzy o ślubie jak z bajki. Jeżeli zaplanowaliście uroczystość w stylu rustykalnym, trudno byłoby znaleźć lepszą scenerię niż Olsztyn. Rustykalne wesela wyróżniają dodatki inspirowane naturą. Drewniane winietki, lniane obrusy, bukiety ze zbóż i polnych kwiatów, nastrojowe oświetlenie i serwetki z delikatnej koronki to tylko kilka popularnych dekoracji ślubnych tego typu.

Rustykalny ślub, o ile pozwala na to pogoda, warto zorganizować w plenerze. Scenerią dla niezapomnianych chwil może być też sala bankietowa w Olsztynie, urządzona w stylu rustykalnym, nawiązującym do piękna otaczającej miasto przyrody. Takie wyjątkowe imprezy okolicznościowe w Olsztynie organizuje Hotel Warmiński. W tamtejszej sali bankietowej razem z Wami może bawić się nawet 200 osób.

Wesele na Warmii i najpiękniejsza sceneria sesji ślubnych

W sercu województwa warmińsko-mazurskiego nie brakuje terenów zielonych. W pobliżu Hotelu Warmiński zlokalizowany jest jeden z największych parków w mieście, czyli Park im. Janusza Kusocińskiego. Koniecznie wybierzcie się tam z fotografem, który uwieczni Wasze szczęście na ślubnych zdjęciach. Inne wyjątkowe miejsca na sesje ślubne, które są popularne wśród młodych par, to największy w Europie miejski kompleks leśny, czyli Las Miejski, a także zespół 11 jezior.

Wszystkie te zielone zakątki możesz polecić również weselnikom na odpoczynek po odespaniu zabawy do białego rana. Jakie atrakcje Olsztyna dobrze jeszcze zobaczyć? Wiele z nich znajduje się na starówce. Stary Ratusz, a właściwie jego gotycka część, jest jednym z najstarszych zabytków w mieście. Na uwagę zasługują jeszcze m.in. zegary słoneczne na elewacji południowego skrzydła ratusza.

Warto zobaczyć również Wysoką Bramę, która jest pozostałością po średniowiecznych murach miejskich. Ogromne wrażenie na turystach robi także Zamek Kapituły Warmińskiej, który jest nie tylko największym, lecz także najstarszym spośród zabytków w Olsztynie. Mieszkał w nim sam Mikołaj Kopernik, a dzisiaj w zamku można zobaczyć ekspozycję poświęconą astronomowi. W stolicy Warmii i Mazur nie brakuje zresztą atrakcji dla zaciekawionych kosmosem i historią Kopernika – to m.in. planetarium oraz pomnik człowieka, który wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię.

Zorganizujcie rustykalne wesele na Warmii! Czeka Was niezapomniana uroczystość, piękne widoki i zwiedzanie niepowtarzalnych miejsc.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.75 na 4 głosów

Czytaj również

Szukasz idealnych obrączek, a oferta Cię przerasta? Sprawdź niepowtarzalne propozycje od A&A
Szukasz idealnych obrączek, a oferta Cię przerasta? Sprawdź niepowtarzalne propozycje od A&A
Sala weselna – czego trzeba się dowiedzieć przed wynajmem?
Sala weselna – czego trzeba się dowiedzieć przed wynajmem?
Ostatni dzień singla. Czyli wieczór panieński w SPA!
Ostatni dzień singla. Czyli wieczór panieński w SPA!
Reklama: