Wesele nad Wisłą w Płocku Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Wesele nad Wisłą w Płocku

Wesele nad Wisłą w Płocku
Średnio 4.67 na 3 głosów

Gdzie warto zorganizować wesele w Płocku? Z pewnością w komfortowej i malowniczo położonej nad Wisłą sali, z której rozpościera się piękny i romantyczny widok, a goście mają do dyspozycji przestronny taras.

Wybierz wyjątkowe chwile w Płocku i spraw, by dzień Twojego ślubu na długo zapadł w pamięci Twojej i bliskich. Niesamowitą scenerię zapewnia wesele z widokiem na Wisłę - romantyczny zachód słońca, zaczerpnięcie świeżego powietrza na tarasie, piękna sceneria zdjęciowa… To tylko niektóre z zalet, jakie daje organizacja wesela w Płocku nad Wisłą.

Niezapomniane wspomnienia

Wybierając pięknie położoną salę weselną w Płocku inwestujemy we wspaniałe chwile, które zapiszą się w naszej pamięci. Urokliwe momenty uchwycone na zdjęciu lub filmie w nadwiślańskiej scenerii to piękna oprawa w dniu ślubu. Warto wybierać sale bankietowe położone nad brzegiem rzeki, jednakże należy wziąć pod uwagę kilka czynników.

Komfort i bezpieczeństwo gości

Planując wesele należy przede wszystkim wziąć pod uwagę, ile osób planujemy zaprosić. Jeśli przyjęcie ma być naprawdę duże, np. na 200 osób, należy zdać sobie sprawę z tego, że nie każde miejsce będzie do tego przygotowane. Na szczęście Hotel**** Tumski w Płocku posiada przestronną salę bankietową mieszczącą nawet 200 osób, a do tego położony jest tuż nad Wisłą i zapewnia doskonały widok na Wzgórze Tumskie. Słoneczny taras daje niepowtarzalną możliwość uchwycenia magicznych momentów na fotografii oraz odpoczynku na świeżym powietrzu.

Wygoda przyjezdnych

Warto też zwrócić uwagę na to, ile osób spośród gości weselnych to osoby przyjezdne. Rodziny i znajomi często rozsiani są po całym kraju a nawet świecie, dlatego ważne, by zapewnić im komfortowy nocleg po weselu. Wybór sali weselnej w Płocku w Hotelu Tumskim daje możliwość zakwaterowania bliskich w tym samym miejscu, w którym odbywa się przyjęcie. To coś więcej niż wygoda, to również bezpieczeństwo najbliższych nam osób oraz brak konieczności organizowania transportu. Komfortowe pokoje i noclegi w Płocku są świetnym wyborem pozwalającym na dużą swobodę.


Sala weselna w Hotelu Tumskim w Płocku usytuowana jest w malowniczym miejscu, co stanowi jej niekwestionowany atut, a widok zachodzącego słońca nad Wisłą dodaje romantyzmu każdemu przyjęciu i bankietowi. Niezwykła atmosfera stanowi gwarancję niezapomnianych wspomnień i wrażeń. Dodatkowo pomieści nawet do 220 osób, co wyróżnia ją na tle innych podobnych miejsc w mieście. Więcej informacji znajduje się pod adresem http://www.hoteltumski.pl/wesela.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: