Wesele twoich marzeń - o co warto zadbać? Wesele i Ślub z weselicho.net

Wesele twoich marzeń - o co warto zadbać?

Wesele twoich marzeń - o co warto zadbać?

Organizacja wesela to jeden z bardziej stresujących i jednocześnie czasochłonnych okresów w życiu narzeczonych. Jest wiele szczegółów, o które należy zadbać, by wieczór ten był magiczny i spełniał oczekiwania wszystkich, biorących udział w tej imprezie.

Przy tak dużym wydarzeniu jest również spore prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie po naszej myśli. Możemy jednak zminimalizować je, dokonując kilku wyborów, które zaowocują w ten magiczny dzień. O czym warto pamiętać przy organizacji wesela?

Lista gości

Tworzenie listy zaproszonych to z jednej strony jeden z pierwszych kroków przy organizacji wesela, a z drugiej – jeden z najtrudniejszych. Jeśli chodzi o najbliższą rodzinę i przyjaciół z reguły nie mamy większego problemu, jednak co zrobić w przypadku starych znajomych czy rodziny, z którą niekoniecznie utrzymujemy kontakt? Warto zadać sobie kilka pytań pomocniczych, które pomogą nam w wybraniu gości. Na naszym przyjęciu weselnym powinny pojawić się osoby, które lubimy, u których sami chcielibyśmy się pojawić na takiej uroczystości. Czy nasz potencjalny gość to ktoś, z kim mieliśmy kontakt przez ostatnie pięć lat? Czy to osoba, bez której nie wyobrażamy sobie naszego ślubu? Czy spotykamy się z nią po pracy czy może jest to znajomość tylko i wyłącznie zawodowa? Taka weryfikacja zaoszczędzi nam problemów i pozwoli cieszyć się tym wyjątkowym dniem z ludźmi, którzy faktycznie chcą i powinni być tego dnia z nami.

Sala weselna

Sala weselna to istotny punkt całej imprezy – na rynku znajdziemy wiele opcji, włącznie z możliwością wypożyczenia namiotu weselnego. Ciekawym i praktycznym wyborem jest organizowanie przyjęcia weselnego w hotelu. Nie tylko nasi goście będą mieli zapewnione wygodne pokoje, w których mogą przenocować i przygotować się do przyjęcia, ale także hotel pomoże nam w organizacji samego wesela. Wiele takich obiektów oferuje młodym parom skorzystanie z usług zaprzyjaźnionej cukierni, zespołu muzycznego czy fotografa. Obsługa hotelowa może także zająć się samą dekoracją sali weselnej, a całe jedzenie zostanie przygotowane na miejscu pod nadzorem szefa kuchni hotelowej restauracji. Dodatkowo, goście będą mieli dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych wokół obiektu, a my będziemy mogli skorzystać z pięknej scenerii do wykonania sesji zdjęciowej.

Źródło: Sala weselna w hotelu Olandia

Wystrój

Spójny charakter w dekoracjach i ubiorze pary młodej z pewnością uczyni nasze przyjęcie niezapomnianym. W końcu zabawa w pięknym otoczeniu jest przyjemniejsza. Dlatego warto zadbać o wybór motywu przewodniego – może to być roślinność, kwiaty czy konkretny styl dekoracyjny, taki jak styl glamour czy popularny ostatnimi laty – styl rustykalny. W szczegółach tkwi wielka siła, a zarówno my jak i nasi goście docenią trud włożony w przygotowanie bajecznej sali weselnej.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Jak znaleźć profesjonalnego fotografa ślubnego?
Jak znaleźć profesjonalnego fotografa ślubnego?
Co daje intercyza majątkowa?
Co daje intercyza majątkowa?
Czym kierować się w wyborze zaproszeń ślubnych?
Czym kierować się w wyborze zaproszeń ślubnych?
Reklama: