Wesele z dala od zgiełku miasta Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Wesele z dala od zgiełku miasta

Wesele z dala od zgiełku miasta
Średnio 4.00 na 3 głosów

Od dziecka marzyłaś o tym dniu? Wyobrażałaś sobie tysiące razy tę chwilę, składanie przysięgi, pierwszy taniec...

Jednak Twój gust z wiekiem się zmieniał i to co wyobrażałaś sobie dziesięć lat temu, odbiega od dzisiejszej wizji, prawda? Dlatego masz teraz setki pomysłów i nie możesz się do końca zdecydować, jak ma wyglądać Twoje wesele? Dodatkowo Twoja wizja i wizja narzeczonego znacząco się różnią? Nie martwcie się, jesteśmy po to, żeby Wam pomóc!

Pomyśl sobie, o ile bylibyście spokojniejsi, gdyby znalazł się ktoś, kto by Wam we wszystkim dobrze doradził, a ponadto zajął się organizacją Waszego wymarzonego wesela. W dzisiejszych czasach możesz pozwolić sobie na taki luksus. Jeżeli tylko wybierzesz odpowiednie miejsce, obsługa zajmie się profesjonalnym doradztwem i organizacją.

Pomyślmy, ileż to spraw ważnych jest, aby wesele było idealne? Sala, orkiestra, catering, oprawa kwiatowa, znalezienie noclegów dla gości z daleka... Dużo? Wcale nie, jeżeli macie od tego ludzi!

Najlepszą opcją zawsze są hotele, które mają sale weselne. Dlaczego? Ponieważ, nie musicie martwić się tym, co zrobicie z gośćmi, którzy zjadą do Was z odległych miejsc i będą musieli gdzieś przenocować. Hotel oferuje pokoje i zdejmuje Wam ciężar znalezienia miejsca dla gości z barków. Dodatkowo z pewnością mają tam apartament dla nowożeńców. Czy nie byłoby cudownie spędzić pierwszą noc małżeństwa w apartamencie?

Jeżeli zastanawiacie się nad wystrojem, najlepiej zdajcie się na specjalistów, florystka i dekoratorka na pewno będą mogły zaproponować wam idealne połączenie dekoracji sali z oprawą kwiatową. Wysłuchają Waszych pomysłów i z pewnością zaproponują rozwiązanie, które spełni Wasze wymagania i zachwyci zarówno Was, jak i weselników. Jeżeli marzy się Wam nowoczesne wesele w sali o niebanalnym wnętrzu, które doda uroczystości niepowtarzalnego charakteru, odwiedźcie hotel Lenart.Ten przepięknie urządzony hotel mieści się na przedmieściach Krakowa, co z pewnością zapewni Wam i Waszym gościom prywatność. Dobrze jest czasem zapomnieć o codzienności i przenieść się w miejsce dalekie od zgiełku miasta. Po weselu do białego rana, wszystkim przyda się chwila wytchnienia oraz spokojny sen, które może dać wyłącznie miejsce oddalone od wielkich aglomeracji.

Kompleksy takie jak hotel z salą weselną na pewno będą miały w zanadrzu odpowiednią orkiestrę weselną. Muzyka jest przecież szalenie ważnym elementem wesela, wybierzcie orkiestrę z którą będziecie mogli dowolnie ustalić repertuar piosenek granych podczas Waszej uroczystości. Unikniecie wtedy muzyki, której nie lubicie, a ponadto będziecie mogłi wybrać styl wesela np. poprzez wybór muzyki wyłącznie z lat 80. Zespoły muzyczne mają na pewno dema swoich piosenek, dzięki temu da się sprawdzić, czy na pewno walca grają na 3, a nie na 5 taktów.

Catering – wykwintny czy tradycyjny? Chcielibyście coś wykwintnego? Czy może coś oczywistego? Tutaj panuje dowolność, jednak należy zawsze pamiętać o gościach. To, ze Wy gustujecie w ostrygach nie musi znaczyć, że Wasi goście będą zadowoleni z owoców morza, które w naszym kraju nadal bywają niemile widziane. Dla takich sytuacji są dwa rozwiązania albo serwowanie dwóch dań do wyboru w tym samym czasie albo bezpieczne pozostanie przy tradycyjnym jedzeniu. Najważniejsze jest oczywiście, aby jedzenie było smaczne. Jeżeli w Hotelu znajduje się restauracja – warto wybrać się do niej przed podjęciem decyzji o doborze sali. Spróbujecie wtedy kuchni serwowanej w tym miejscu i zyskacie pewność, czy restauracyjny catering to dobry wybór.

Kiedy dogracie już wystrój, muzykę, catering oraz zaplanujecie ulokowanie gości w hotelu pozostaje oczekiwanie na dzień Waszych zaślubin. Ponieważ ślub wymaga wielu przygotowań i wiąże się z tym nieraz całkiem spora dawka stresu, niektóre hotele oferują nowożeńcom pakiet Spa do wykorzystania po ślubie, np.  Hotel Lenart, mieszczący się pod Krakowem, oferuje voucher do hotelowego centrum Wellness &pa oraz kolację w hotelowej restauracji w 1 rocznice Waszego ślubu. Na pewno miło jest wrócić tego dnia w miejsce, w którym wszystko się zaczęło.

Dzień Ślubu i wesela jest jednym z najlepszych w Waszym życiu, dlatego zamiast się nim stresować i denerwować przygotowaniami – oddajcie się w ręce specjalistów i cieszcie się efektem ich pracy na Waszym wymarzonym weselu.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: