Wesele z marzeń Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Wesele z marzeń

Wesele z marzeń
Średnio 4.50 na 2 głosów

To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Suknia i garnitur, lista gości, wybór sali a czasem nawet klimatu, w jakim ma się odbyć przyjęcie weselne, to ważne dylematy. Poza tym oczywiście dochodzi również menu, muzyka, dekoracje, atrakcje. Czasem się wydaje, że ta lista nie ma końca, ale chodzi o to, by było idealnie, a Młodzi i goście na długo zapamiętali i uroczystość, i wesele. Kluczową sprawą będzie więc znalezienie odpowiedniej sali.

  1. Poszukaj wcześniej
  2. Sala na każdą okazję
  3. Jak wybrać odpowiednią salę?

Poszukaj wcześniej

Lokale i sale, które cieszą się dobrą renomą, rezerwowane są czasem z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na mapie Polski jest szereg fantastycznych miejsc i wiele zależeć będzie od naszych preferencji. Popularnością cieszą się domy weselne, lokale takie jak restauracja Szkutnia, nowoczesne kluby a także rustykalne chaty czy stylizowane wille. Wiele osób decyduje się także na wesele w pałacu. Kluczem będzie oczywiście dopasowanie miejsca do naszych preferencji. Wszystkie elementy przyjęcia powinny być spójne, a my powinniśmy się dobrze w danym miejscu czuć. Jeśli to przestrzeń, o jakiej marzymy, to nasi goście też to docenią. Warto wcześniej zaplanować poszukiwania odpowiedniego lokalu, ponieważ z wyborem związanych jest kilka elementów takich jak ilość gości, możliwości dojazdu, noclegi czy też własna kuchnia lub catering.

Sala na każdą okazję

Jest wielka różnica między weselem na 50 osób a tym na 150. Sala musi być odpowiednio duża, szczególnie gdy chcemy w jednym miejscu mieć przestrzeń na stoły oraz tę do tańczenia. Zdecydowanie łatwiej więc znaleźć lokal dedykowany mniejszej ilości osób. Bardzo często młodzi decydują się na ulubioną restaurację http://www.szkutnia.waw.pl/pl/o_restauracji/, która przygotowuje specjalną ofertę dla nowożeńców. Wiele lokali i domów weselnych dysponuje również salami, które można zmniejszać lub powiększać w zależności od ilości zaproszonych osób. Pomieszczenia nie mogą być ani za duże, ani za małe. Warto pomyśleć również o tym, by goście czuli się w tym miejscu komfortowo.

Jak wybrać odpowiednią salę?

Przygotowanie wesela to zarówno wybór sali http://www.szkutnia.waw.pl/pl/przyjecia_okolicznosciowe/, jak i całej oprawy. Tu niezwykle istotne będą niuanse takie jak oświetlenie, kolorystyka, dodatki, a także pyszne jedzenie. To one poza muzyką najdłużej zostają w pamięci wszystkich. Wiele osób decyduje się na wesela tematyczne. To właśnie strojami i dekoracjami podkreśla się unikatowy klimat. Warto wtedy nawet gości poprosić o określone kolory lub rekwizyty. Taka zabawa może być niezwykła, szczególnie gdy menu i atrakcje również wpiszą się w klimat. Przy tym dobrze jest pamiętać, że oświetlenie nie służy tylko nam, ale również fotografom, którzy będą uwieczniać ważne dla nas momenty.


Materiał zewnętrzny

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: