Współczesne biura matrymonialne Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Współczesne biura matrymonialne

Współczesne biura matrymonialne
Średnio 4.67 na 3 głosów

Wydawałoby się, że internet dokonał rewolucji, jeśli idzie o funkcjonowanie biur matrymonialnych. Z jednej strony na pewno, ponieważ wybór w internecie jest ogromny, z drugiej okazuje się, że związki zawarte przez internet niekoniecznie są trwałe. Poszukujących drugiej osoby w internecie można podzielić na dwie zasadnicze kategorie - tych którzy myślą o związaniu się z kimś na stałe i tych, którzy szukają kogoś dla szybkiego seksu lub okresowego towarzystwa. Na dodatek ogólnemu pojęciu o dopasowaniu się do ewentualnego partnera towarzyszą nierzadko mylne stereotypy...

O wyższości biura matrymonialnego nad serwisem randkowym

Szukając partnera warto jest potrafić odróżnić typowy serwis randkowy od profesjonalnego biura matrymonialnego, które w czasach obecnych najczęściej bazuje na usługach przez internet. Serwis randkowy nie związany z biurem matrymonialnym jest niejako samoobsługowy i poszukujący partnera nierzadko ryzykuje decydując się na pierwsze spotkanie. Wiemy jak wiele osób, zwłaszcza młodych miało do czynienia ze zboczeńcami, którzy podawali się za kogoś innego, nierzadko młodszego lub innej płci.

Oczywiście, z serwisów randkowych skorzystało sporo osób w sensie pozytywnym. Mimo to, chcąc znaleźć partnera, najlepiej jest poszukać portalu doświadczonego biura matrymonialnego, które w dzisiejszych czasach dysponuje swoim serwisem randkowym. Jednak oferty są tu najczęściej dobrze sprawdzane, ponieważ w takich biurach pracują nierzadko osoby posiadające dobrą intuicję i mające umiejętności psychologiczne. Ponadto biuro matrymonialne ma swoje sposoby organizowania spotkań. Oferta biura zawiera również usługi dla klientów zagranicznych.

Teraz stereotypy...

Najważniejszy ze stereotypów wiąże się z profilem klienta i podejmowanie przez poszukującego decyzji już przed spotkaniem. Oczywiście, na ogół ważne jest to, kiedy zaprezentowana osoba ma podobne zainteresowania, stałe źródło dochodów i na przykład mężczyzna nie jest niższy od ewentualnej partnerki. Ale to wszystko może być zwodnicze i czar może prysnąć podczas bezpośredniego spotkania, bowiem nie zawsze te uwarunkowania są najważniejsze, tylko to "coś", co nie zawsze daje się określić. Zatem szukanie samych podobieństw może być mocno zwodnicze.

By tego uniknąć warto jednak włożyć w dopasowanie się do drugiej osoby na początku trochę więcej namysłu i tu najgorszym doradcą jest determinacja - "za wszelką cenę i jak najszybciej muszę mieć faceta lub kobietę". Pomocnym w poszukiwaniach i, zwłaszcza w rozważnym sposobie poszukiwań, może okazać się bezpośrednie spotkanie z konsultantem biura.

Artykuł powstał przy współpracy z biurem matrymonialnym https://szczesliwe.pl/

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: