ELEGANCKIE SUKIENKI WIECZOROWE, czyli wybieramy sukienkę na wesele 2019! Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

ELEGANCKIE SUKIENKI WIECZOROWE, czyli wybieramy sukienkę na wesele 2019!

ELEGANCKIE SUKIENKI WIECZOROWE, czyli wybieramy sukienkę na wesele 2019!
Średnio 4.75 na 4 głosów

Sukienki na wesele 2019 to obecnie najgorętszy temat wśród kobiet! Nie ma się czemu dziwić. Każda z nas chce wyglądać oszałamiająco, a wbrew pozorom znalezienie eleganckiej sukienki wieczorowej nie należy do prostych zadań

Sukienka musi pasować do rodzaju przyjęcia, na które zostaliśmy zaproszeni, a także sylwetki. Inny model powinna wybrać kobieta o chłopięcej budowie ciała, a inny kobieta której typ figury to klepsydra. Zawsze, kiedy kobieta dostaje zaproszenie na wesele, uświadamia sobie, że ma poważny problem: co założyć w tym dniu. Rynek odzieżowy jest spory, wybór jest ogromny, a i tak znalezienie tej jednej, jedynej i wyjątkowej to duże wyzwanie.


Kobiece dylematy

Z rozmów kobiet wynika, że wiele z nich stoi właśnie przed dylematem wyboru sukienki idealnej. Pytają bliskich, szukają w sieci, chodzą po sklepach, zadając sobie pytanie: jakie eleganckie sukienki wieczorowe są w tym sezonie hitem. Co wypada? Czego nie powinno się włożyć? A co z dodatkami? Torebka w kolorze butów to dobry pomysł? Przesądów i mitów na temat weselnych kreacji jest multum. Najlepiej włożyć coś, w czym czujemy się jednocześnie wygodnie, komfortowo, a dodatkowo wyglądamy jak przysłowiowy „milion dolarów”. Inspiracji weselnych jest wiele, inaczej powinna wyglądać mama pani lub pana młodego, inaczej siostra, inaczej świadkowa, a jeszcze inaczej zwykła znajoma. Jeśli szukacie inspiracji poniżej znajdziecie kilka.Jak dopasować do siebie elegancką sukienkę wieczorową?

Kluczowe podczas wyboru kreacji na taką podniosłą uroczystość są proporcje sylwetki. Liczy się też kolor i typ urody. Ważne by sukienka nie była zanadto wyzywająca, zamiast elegancka, będzie wówczas wulgarna. Co natomiast jak chodzi o słynną biel i czerń podczas weselnej uroczystości? To już wedle gustu, ale biel najlepiej zostawić pani młodej. Czerń natomiast jest uniwersalna i świetnie sprawdzi się podczas weselnego przyjęcia. Mała czarna pasuje na każdą okazję i wesele nie jest tutaj wyjątkiem.


Artykuł jest formą współpracy ze sklepem: https://www.decobazaar.com/ubrania-sukienki-18.html

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: