Zabawy na oczepiny Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Rozważna czy romantyczna? Trendy ślubne 2016
  • Ślub na kredyt?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Ślub i wesele w 2017 roku

Zabawy na oczepiny

Zabawy na oczepiny
Średnio 4.44 na 9 głosów

Zabawa 1


Wybiera się kilku panów i ustawia w rządku. Daje się im po "ćwiartce" tartej bułki do zjedzenia w jak najszybszym czasie. Pierwszy, który skończy ma zagwizdać Sto Lat dla pary młodej. Ubaw nie mały, bo chłopcy plują i krztuszą się bułką, ale wszyscy dzielnie jedzą. Aha, nie wolno popijać!Zabawa 2:


Konkurs dla pań. Wybiera się kilka pań i stawia na środku o jedno krzesło mniej, niż jest pań. Panie chodzą w kółko w rytm muzyki a kiedy muzyka ucichnie zespół rzuca rozkaz co mają zdobyć od pozostałych gości (prawy męski but, krawat, damski szal itp.) Za każdym razem ta, która nie zdąży przynieść fanta i usiąść na krzesełku odpada. Na koniec, gdy zostaną dwie każe się im przynieść ze stołu dwie dowolne butelki. Ostatni rozkaz to wypicie w jak najszybszym czasie dowolnego napoju z butelki i powrót na krzesełko. Ta, która będzie sprytna przyniesie ze stołu wodę, albo sok zamiast wina lub wódki oczywiście wygra. ZabawaZabawa 3:


Na środku para młoda tańczy. Z boku stoją świadkowie i zbierają do koszyczków pieniążki za zatańczenie z panią, albo panem młodym. Każdy kto chce "odbić" panią młodą musi wrzucić do koszyczka świadka pieniążek, a kto z panem młodym do świadkowej. Taka odbijanka trwa jakiś czas. Na koniec świadkowie liczą pieniążki i ten, kto "zarobił" ich więcej, będzie rządził pieniędzmi w małżeństwie. Na koniec wszystkie pieniądze bierze do ręki pan młody, klęka przed żoną i powtarzając za orkiestrą ślubuje: "I tak będzie co miesiąc" i oddaje pieniądze żonieZabawa 4


Konkurs z "życzeniami" dla pani i pana młodego na dalsza drogę życia. Życzenia były na karteczkach w balonach, każdy z młodych przebijał szpileczka balonik i odczytywał karteczkę i tak kilka razy. A życzenia brzmiały np. tak: "gotować obiadki będę ja" "prac bieliznę współmałżonka będę ja" "wydawać pieniądze będę ja" itp.Zabawy na oczepiny część 3 »
pokaż stronę: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]
Udostępnij:

Reklama: