Zabieg C-Peel – koniec z szarą i zmęczoną skórą! Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Zabieg C-Peel – koniec z szarą i zmęczoną skórą!

Zabieg C-Peel – koniec z szarą i zmęczoną skórą!
Średnio 4.50 na 2 głosów

Efekt zdrowej, świeżej i odmłodzonej skóry pożądany jest przez wiele kobiet i mężczyzn. Stres, nieodpowiednia dieta, zbyt szybkie tempo życia, używki i wiele innych czynników sprawia, że nasza skóra, a przede wszystkim cera twarzy zaczyna odczuwać zmęczenie, staje się szara, pozbawiona blasku, a nawet odwodniona. C-Peel to zabieg wykorzystujący doskonałe właściwości witaminy C, która wzbogacana jest działaniem innych substancji, na przykład kwasem hialuronowym.

Jak przebiega zabieg?

Metoda C-Peel jest nieinwazyjna i polega na aplikacji serum na skórę. Stosowana jest najczęściej na twarz, szyję i dekolt. Jego skuteczność oparta jest na specjalnych właściwościach serum, które wykorzystuje nanotechnologię, by przenikać w głąb skóry. Zabieg z wykorzystaniem witaminy C połączony jest zawsze z innymi zabiegami, przede wszystkim z peelingiem, a także metodami mającymi za zadanie odżywić skórę, nawilżyć i stymulować ją do regeneracji.

Udając się do gabinetu w pierwszej kolejności wykonywany jest peeling chemiczny jak https://drparadowska.pl/zabiegi/peelingi-chemiczne/, którego celem jest pozbycie się zrogowaciałego naskórka i dokładne oczyszczenie skóry. Zabieg C-Peel wykorzystuję witaminę C, która rozjaśnia skórę i jest jednocześnie silnym antyoksydantem. Często łączy się ją z kwasem felurowym, który wzmacnia działanie witaminy C.

Po wykonanym zabiegu na skórę nakłada się specjalne preparaty, które sprawiają, że serum lepiej wnika, dzięki czemu działa skuteczniej. Najczęściej są to kremy z kwasem hialuronowym lub ampułki z witaminami.

Efekty zabiegu mogą zaskoczyć!

C-Peel wymaga kilku powtórzeń, by rezultaty były naprawdę zadowalające, jednak już po pierwszym można zauważyć korzystne zmiany. Skóra staje się jaśniejsza i nawilżona.

Witamina C stosowana w tej metodzie nie tylko wpływa na koloryt skóry, ale dodatkowo zwalcza wolne rodniki i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, w tym przed szkodliwym promieniowaniem UVB i UVA. Po zabiegu zauważyć można, że skóra jest wygładzona, ujędrniona i elastyczna. C-Peel hamuje powstawanie przebarwień i zmian pigmentacji skóry, wyjaśnia ekspert z https://drparadowska.pl/.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu C-Peel

Metoda z wykorzystaniem witaminy C jest bezpieczna, nie występują po niej żadne skutki uboczne. Należy jednak zwrócić uwagę, że zabieg poprzedzony i kończony jest wykorzystaniem innych metod i preparatów, do użycia których przeciwwskazania mogą się pojawić. Należy zatem skonsultować z lekarzem wszelkie dolegliwości i obawy, by zminimalizować ryzyko powikłań i wykluczyć wystąpienie alergii.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: