Zaproszenia ślubne glamour - zaproś gości z klasą Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

Zaproszenia ślubne glamour - zaproś gości z klasą

Zaproszenia ślubne glamour - zaproś gości z klasą
Średnio 4.67 na 3 głosów

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu Pary Młodej. Na pewno chcecie, by w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli Wam członkowie rodziny i przyjaciele. Warto to podkreślić, wręczając im piękne zaproszenia ślubne glamour.

Efektowne zaproszenia na ślub

Eleganckie zaproszenia ślubne glamour podkreślą wyjątkowy charakter uroczystości. Odzwierciedlą też charakter i osobowość narzeczonych. Olśniewają nieszablonowymi ornamentami oraz bogactwem kolorów i zdobień. Jeżeli marzysz o pełnym przepychu weselu, takie zaproszenia z pewnością przykują uwagę.

Zaproszenia ślubne w stylu glamour z pewnością zauroczą rodzinę i znajomych. Wyróżniają się starannym wykonaniem i oryginalnym designem. Projektant w artMA zadba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Eleganckie zaproszenia ślubne glamour są doskonałą wizytówką wesela z klasą i sentymentalną pamiątką wyjątkowych chwil spędzonych podczas przyjęcia. Zaproszenia ślubne glamour srebrne można przewiązać efektowną wstążką albo kokardką. Warto je włożyć do lśniących kopert.

Ekskluzywne zaproszenia ślubne glamour

Klasyczne zaproszenia ślubne glamour złote wyróżniają się niepowtarzalnym designem. Doskonale pasuje do nich mieniąca się opaska. Przepięknie wpiszą się w klimat waszego wesela.

Dużą popularnością cieszą się również zaproszenia ślubne glamour srebrne. Możesz je ozdobić miętowym napisem LOVE i przewiązać grafitową lub granatową satynowaną tasiemką. Świetnie pasują do nich połyskujące elementy, klejnociki i kokardy.

Na ekskluzywnych zaproszeniach ślubnych glamour można nadrukować róże lub piwonie i ozdobić hojnie brokatem albo cyrkoniami. Wspaniale pasują do luksusowego przyjęcia. Stanowią zapowiedź eleganckiego przyjęcia.

Zaproszenia glamour są piękne, stylowe i błyszczące. Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, z pewnością przypadną Ci do gustu. Wykonane są na wysokiej jakości, grubym, matowym papierze. Występują w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Dostępne są zarówno jednokartkowe, jak i składane modele.

Jak zaprosić gości na wesele?

Na ślub najlepiej zapraszać z 2 lub 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Znacie już wtedy adres lokalu i godzinę ślubu, z drugiej strony dajecie gościom wystarczająco dużo czasu na przygotowanie. Mogą spokojnie kupić kreację i wziąć urlop. Pamiętaj, by umówić się telefonicznie na wizytę. Jeśli jednak goście mieszkają za granicą albo na drugim końcu Polski, możecie wysłać zaproszenia listem poleconym, najlepiej z potwierdzeniem. Zadzwońcie do nich za tydzień albo dwa, by upewnić się, że rzeczywiście dotarły.

Zrezygnujcie natomiast z zaproszeń e-mailowych, nie wyglądają zbyt elegancko. Możecie też niechcący zrazić do siebie gości. Warto więc wygospodarować trochę czasu na osobiste zapraszanie rodziny i znajomych, a w uzasadnionych przypadkach telefonicznie. W ten sposób pokażecie, że rzeczywiście chcecie spędzić z nimi ten wyjątkowy dzień.

Jak wypisać zaproszenia ślubne?

Tekst na zaproszeniach ślubnych glamour powinien odpowiadać na kilka podstawowych pytań: kto i kogo zaprasza oraz kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość. Warto do niego dołączyć zabawny wierszyk albo ulubiony cytat o miłości. Poproście też gości o potwierdzenie lub odmowę przybycia do konkretnego dnia. Oprócz tego wpiszcie swój numer telefonu i/lub adres e-mailowy.

Jeśli planujecie ślub z poprawinami, koniecznie napiszcie o tym w zaproszeniu. Dzięki temu goście, którzy będą chcieli świętować dwa dni, wezmą sobie dłuższy urlop. Pamiętajcie, by kilkukrotnie sprawdzić treść zaproszeń, zanim zlecicie je do druku.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: